zonaniezona1 avatar
Znajomi (1)

zonaniezona1

O mnie

Sukces nigdy nie jest ostateczny.
Porażka nigdy nie jest totalna.
Liczy się tylko odwaga.

Kocham życie, piękne miejsca, zapach orientu, smak egzotycznych potraw. Od tego życia chcę coraz więcej...mam nadzieję , że odpłaci mi taką samą ciekawością i miłośćią - jaką ja go obdarzam.

Ulubione filmy

wiele...zależnie od dnia i nastroju.

 • Jest z nami od 12 lat
 • 5 komentarzy
 • 3790 postów
 • 2929 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Opłat stałych mam dużo. Ale podaję kwoty, które mogę zaoszczędzić . Bo tak ze wszystkim to... 100 zł telefony i internet, 230 prąd, 180 szambo, drewno i węgiel - trudno powiedzieć - bo rozliczam rocznie, gaz do butli 40 zł, bilet miesięczny syna 204, ubezpieczenie samochodu 1280, paliwo - 150 jak na razie.I to wszystko w jednym miesiącu.

  12 dni temu wpis
  Re: Październik - oszczędzamy
  na forum
  Oszczędzamy
 • Budżet przekroczony o 30 zł . Na zakupach wydałam 200 zł . Goście nie przyjechali. Jedzenia mam na 2 tygodniesmile.

  pół miesiąca temu wpis
  Re: Październik - oszczędzamy
  na forum
  Oszczędzamy
 • Jak na razie się udaje - wydałam w tym tygodniu 30 zł .ł. W niedzielę przyjeżdżają goście. Zaraz przejrzę, jakie ceny mają markety. Nie zamierzam zastawiać się, ale normalnie przyjąć trzeba.Zupa pomidorowa. Dwa rodzaje mięs, kasza gryczana, surówka Na deser będzie galaretka z jogurtem i owocami. Zaraz zrobię listę ! A Wam jaki idzie oszczędzanie? Niestety więcej wydałam na ubezpieczenie samochodu niż sądziłam....

  pół miesiąca temu wpis
  Re: Październik - oszczędzamy
  na forum
  Oszczędzamy
 • Zakupy warzyw i owoców - 22 zł.. Jedzenia mnóstwo. Ale z innych wydatków - 14 zł na rzeczy do domu ( jakieś złączki do kaloryfera), dodatkowo zepsuł się sterownik do pieca. Co prawda w tamtym roku kupiliśmy nowy na tzw zapas, ale mąż już mówi o zakupie kolejnego - to serce pieca (postaram się na koniec roku przenieść wydatek ok. 400 zł). A sukces mój na zakupach, nawet nie spojrzałam w kierunku węglowodanów i słodyczy.

  20 dni temu wpis
  Re: Październik - oszczędzamy
  na forum
  Oszczędzamy
 • Wczoraj w sklepie wydałam 51 zł. Dzisiaj już miałam chętkę na pojechanie do sklepu, ale się powstrzymałam. Wyjazd to koszt 10 zł ( na paliwo), a będę w galerii w tygodniu parę razy, to po co ???? A zamiast na basen pójdziemy na spacer - piękna pogoda ( aczkolwiek zimno). Na obiad dzisiaj rosół z własnej roboty kluskami lanymi. Udka ugotowane będą na jutro, a na dzisiaj kupiłam kawałek piersi - będzie curry z ryżem. Do tego jabłka - budyń, kisi...»

  21 dni temu wpis
  Re: Październik - oszczędzamy
  na forum
  Oszczędzamy
 • Marketowe jedzenie worki po 23-26 zł . Dodatkowo zupki, czasem jakieś mięsne skrawki. Zimą zalewamy to ciepłym rosołem z mięsem. 2 owczarki duże. Wyglądają zdrowo, są zdrowe smile. CZasem jedzenie ze stołu, ale takie, żeby psy się nie pochorowały.

  22 dni temu wpis
  Re: Czym karmicie zwierzaczki....
  na forum
  Oszczędzamy
 • Dosyć wariowania - przychodzi czas oszczędzania. W październiku postaram się żyć rozważnie. Nie marnować jedzenia. Brać do pracy jedzenie i planować zakupy. Dodatkowo jeść zdecydowanie więcej warzyw. Dodatkowo zamierzam jeździć do pracy pociągiem, co może spowodować mniejsze wydatki na naprawy samochodu. Zobaczymy. Dziś już pierwsze oszczędzanie - ugotowałam dużą kapustę i przełożyłam do słoików (będzie na parę obiadów) . Z zakupów potrzebne s...»

  22 dni temu wpis
  Październik - oszczędzamy
  na forum
  Oszczędzamy
 • Ja też robię farbę sama, tym razem zmieniłam farbę i przyznam efekt fajny smile. Wolę to niż chodzić do fryzjera.

  2 miesiące temu wpis
  Re: Sierpniowe oszczedanie :-)
  na forum
  Oszczędzamy
 • Oj to kierunek podobny - tylko zamiast Bratysławy - Budapeszt. Bilety autobusowe też niedrogie. Zamiast podroży samolotem w tym roku autokar. Rok temu pojechałam samochodem... Oj zmęczyłam się prowadząc samochód. A jak będzie zobaczymy...

  2 miesiące temu wpis
  Re: Sierpniowe oszczedanie :-)
  na forum
  Oszczędzamy
 • Jadę na wakacje... Ciężko oszczędzać na wakacjach z synem. Naprawdę to niełatwe zadanie smile A oprócz tego oszczędzam..Hm... smile

  2 miesiące temu wpis
  Re: Sierpniowe oszczedanie :-)
  na forum
  Oszczędzamy
Komentarze do profilu
broneknotgeld 2006-07-02

Richtig ślubno to niy moja Tukej wiela niy pobroja.

sereni 2006-05-06

Pod wpływem chwili..zostawiam wpis. Chwili o smaku czerwonego wina i myśli pełnych gadów. Ty wiesz co mam na myśli, bo myśli mamy podobne. :-)

Dodaj