z_mazur avatar
Znajomi (1)

z_mazur

Mężczyzna

 • Jest z nami od 9 lat
 • 9 komentarzy
 • 9322 posty
 • 840 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Spitków jak spitków, ale można było flaszkę wnieść i wypić na trybunach, bo MILICJA, ani ochrona, której wtedy nie było (poza paru emerytami w kamizelkach z napisem "porządkowy") jakoś nie miała potrzeby przeszukiwać nikogo przed wejściem na stadion. Zdarzało mi się jeździć na derbowe mecze ze znajomymi i siadać w sektorach gospodarzy, bez obawy że się po ryju oberwie. Dymy to się zaczęły parę lat później, jak ludzie o takiej mentalności jak ...»

  4 miesiące temu wpis
  Ligowy protest? Tak, ale w ostatniej jesiennej kolejce
 • Na mecze chodzę od 30 lat i pamiętam pełne stadiony, bez sektorów buforowych, siatek, konwojów policji. Z normalnym dopingiem, adekwatnym do tego co się dzieje na boisku, a nie jakimiś "oprawami", które robią się sztuką dla sztuki i zaogniają konflikty i z dopingiem nie mają nic wspólnego. W tym jest problem polskich stadionów.

  4 miesiące temu wpis
  Ligowy protest? Tak, ale w ostatniej jesiennej kolejce
 • Faktem jest, że przeciętny kibol, to prymitywny troglodyta, o mentalności plemiennej (nasi - dobrzy, nie nasi - źli), który wyznaje jedynie argumenty siłowe. Dopóki nie pozbedziemy się ich ze stadionów, z tymi ich pożal się boże, oprawami, to piłka będzie tkwiła w tym ślepym zaułku.

  4 miesiące temu wpis
  Ligowy protest? Tak, ale w ostatniej jesiennej kolejce
 • tuskopizdrak, a może coś merytorycznie, poza słowną agresją.

  4 miesiące temu wpis
  Ligowy protest? Tak, ale w ostatniej jesiennej kolejce
 • "Oprawy meczowe" to tak żałosna sprawa, że u w miarę inteligentnego kibica wywołują jedynie zażenowanie. Jakieś sektorówki z zakapturzonymi osiłkami lub innymi przejawami kultu tępej siły. Żenada.

  4 miesiące temu wpis
  Ligowy protest? Tak, ale w ostatniej jesiennej kolejce
 • Nie tworzę żadnej rzeczywistości, po prostu od kilkudziesięciu lat chodzę na mecze i doskonale pamiętam czasy gdy doping był dopingiem. Gdy drużyna wygrywała człowiek się cieszył machał szalikiem, gdy strzelała bramkę rzucał serpentyny i confetti; gdy przegrywała zagrzewał ją do boju. To wszystko było powiązane z tym co się działo na boisku bo człowiek przychodził na mecz dopingować swoją drużynę. A robienie oprawy, która w żaden sposób nie jest ...»

  2 lata temu wpis
 • Tylko mnie jako kibica boli serce, że mój klub, za moje pieniądze musi pokrywać kary nałożone, bo jakiś kretyn nie rozumie ustalonych reguł. I jeszcze śmie twierdzić, że klub to on. Klub to na pewno nie on. Jak już pisałem, kibicowanie ma długą historię, kiedyś, gdy istotą meczu było to co się dzieje na boisku, stadiony były pełne i nadal są, tam gdzie tam gdzie nie były lub już nie są opanowane przez tych kretynów. A kibolstwo i ich rywalizacja ...»

  2 lata temu wpis
 • Zdrowa rywalizacja odbywa się w oparciu o czytelne zasady i akceptowalne społecznie reguły. Wojna to też forma rywalizacji. Kluby piłkarskie istnieją po około 100 lat, na tym tle rywalizacja pseudokibicowska, to tylko ślepy zaułek, o czym świadczy to, że popularny aktualnie w najbardziej zacofanych piłkarsko krajach w Europie.

  2 lata temu wpis
 • Jeśli odpalanie rac, rozciaganie sektorówek i w ogóle interesowanie się bardziej tym co się dzieje na trybunach niż na boisku i robienie z tego jakiejś idiotycznej rywalizacji, ma być reprezentowaniem czegokolwiek, to ja muszę Cię uświadomić, że takie myślenie jest zwyczajnie żałosne. Banda życiowych nieudaczników, która w dymie na trybunach szuka dowartościowania.

  2 lata temu wpis
 • W domu kultury "In-nY" w Kochłowicach rusza od lipca nowa grupa zajęć z salsy.

  Szczegóły:

  www.in-ni.pl/projekt/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=17

  --
  Skromność zdobi mężczyznę, ale prawdziwy mężczyzna nie powinien się zdobić wink))

  2 lata temu wpis
  Wakacyjny kurs SALSY w Kochłowicach
  na forum
  Ruda Śląska
Dodaj