z_mazur avatar
Znajomi (1)

z_mazur

Mężczyzna

 • Jest z nami od 9 lat
 • 30 komentarzy
 • 9322 posty
 • 952 odwiedziny profilu
Ostatnia aktywność
 • @spock2 No dramat, jak dzieciaki i rodzice zniosą taki brak wolności? Jakoś zmuszenie koncernów tytoniowych do drukowania informacji o szkodliwości palenia, podniesienie podatków i parę zakazów odnośnie samej możliwości palenia, radykalnie zmniejszyło ilość palaczy, czego dobrym słowem od lat nie udało się uzyskać. Nie mówię, że regulacje są dobre na wszystko, ale czasem trzeba się zastanowić, czy nie popada się w skrajność reagując ...»

  8 dni temu wpis
 • @spock2 Starsze, jak sam pisałeś sobie poradzą. Wyjdą ze szkoły i sobie kupią.

  8 dni temu wpis
 • @spock2 Jedno wcale nie przeszkadza drugiemu. Dziwne, że jak jesteś taki liberalny, to chcesz kogoś zmuszać do ruchu, toż to dopiero niewolnictwo i lewactwo, zmuszanie kogoś do zdrowego trybu życia.

  8 dni temu wpis
 • @spock2 Chodzi o najmłodsze dzieciaki, takie które nie wyjdą ze szkoły i które są odbierane przez rodziców. Takich dzieciaków nie ma co traktować jak świadomych klientów, bo takimi nie są.

  8 dni temu wpis
 • @clamcay Na szczęście swoje dziecko wychowywałem przed boomem kapitalistycznego rynku i bezpardonowej walki o klienta, któremu można wcisnąć wszystko, nieważne, czy to mu pomoże czy zaszkodzi. Nie musiałem jakoś specjalnie uważać, czy nie kupuje śmieciowego żarcia, bo go w jego szkole nie było. Jakoś nie widzę tragedii w tym, żeby teraz sytuacja była podobna.

  8 dni temu wpis
 • @spock2 Nie są, ale bywają, a już na pewno bywają dzieci nieodpowiedzialne, taki urok dziecka. Lepiej ograniczać mu pokusy, tym bardziej, że nie liczyłbym tutaj na jakieś samoograniczenie się koncernów produkujących junky food.

  8 dni temu wpis
 • Tia, wszystko niech będzie regulowane przez wolny rynek. Dzieciaki są bardzo podatne na reklamę i lubią słodycze. Nawet zdrowo wychowywane w domu, mogą dać się skusić mimo kanapki w plecaku. Skoro tacy liberalni jestecie, to może domagajcie zniesienia ograniczenia sprzedaży nieletnim papierosów i alkoholu? Przecież dobrze wychowane dziecko nie kupi takiego świństwa. Może wprowadźmy alkohol i papierosy do sklepików szkolnych i niech wolny rynek...»

  8 dni temu wpis
 • @minsect A widziałeś kiedyś rynek z prawdziwego zdarzenia, który nie byłby wybrukowany? Proponuję przyjrzeć się porządnym rynkom w Polskich miastach, które takowy posiadają (Kraków, Wrocław, Poznań i tak można by wymieniać). To nigdy nie jest teren zielony. Tereny zielone w mieście to skwery, parki, planty itp., a rynek to rynek. Ma zupełnie inne funkcje, wystarczy spojrzeć do Wikipedii. W zasadzie trawniki na rynku to jest dziwactwo.

  4 miesiące temu wpis
  Zielony rynek przerobiony na "kamienną pustynię". Miasto: O gustach się nie dyskutuje, zawsze będą różne opinie
 • @pukacz80 Raczej to brutto niż netto, bo później jest mowa o zrealizowanych zobowiazaniach wobez ZUS i Skarbu Państwa z tytułu świadczeń i podatku dochodowego od osób fizycznych. Swoją drogą nieźle, prawie 5.000 zł brutto na głowę miesięcznie, na jeden etat. Fajny sposób na życie.

  4 miesiące temu wpis
  Nie taka szkoła straszna, jak Elbanowscy malują
 • To jest niezłe oszołomstwo. Jak w każdej kwestii kościół kontra nauka za kilkadziesiąt lat ludzie będą z niedowierzaniem czytali o tym co wyprawiał kościół katolicki i fanatycy religijni. Normalni ludzie będą się zastanawiali "jak można było być tak głupim, żeby zygotę uznawać za pełonoprawnego człowieka i doktrynalnie walczyć z nauką, która twierdzi, że zygota i płód, to zygota i płód, a nie człowiek". Podobnie jak teraz cywilizowany człowiek ...»

  4 miesiące temu wpis
  Sąd: Można porównywać aborcję do zbrodni nazistowskich. Paradowska: Pani sędzio, na litość boską!
Dodaj