wrocek251 avatar

wrocek251

Mężczyzna 40 lat, Jelcz-Laskowice

 • Jest z nami od 11 lat
 • 14 komentarzy
 • 174 posty
 • 479 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Powinni zabiegać o klientów , ale to w sytuacji kiedy sklepy musiałyby konkurować o klientów , sama piszesz że kilka sklepów na taką masę ludzi więc nie muszą konkurować bo i tak będą mieli pełno. Całkiem inaczej to wygląda np. we Wrocławiu gdzie w zasadzie w zasięgu wzroku i kilku ulic masz Wroclavia, Arkady , Sky Tower , Renoma i Dominikańska tam to oni się muszą starać, zabiegać , promować , być lepszym od innych , a w J-L jest po prostu monop...»

  przedwczoraj wpis
  Re: Nowa biedronka na osiedlu, znowu dramat!
  na forum
  Jelcz - Laskowice
 • Ta żabka to chyba padła na własną prośbę , niedziela rano nieczynne , sobota 14-ta godzina nieczynne , jak czynne to skamieniałe pieczywo , obsługa zniechęcona i pracująca za karę , tych błędów można było uniknąć i może by zyskali sympatię klientów .

  26 dni temu wpis
  Re: Sklep samoobsługowy na wyjeździe z Miłoszyc.
  na forum
  Jelcz - Laskowice
 • A o co chodzi że akurat LG ? myślałem że telewizor nie ma znaczenia dla sygnału z dekodera ...?

  5 miesięcy temu wpis
  Re: Problemy z TV
  na forum
  Jelcz - Laskowice
 • Na wylocie na Chwałowice stoi od roku pusty budynek, nowy, co tam ma być? Jak osp to czemu od roku puste?

  9 miesięcy temu wpis
  remiza?
  na forum
  Jelcz - Laskowice
 • Remontowana droga ma teraz otwarty wjazd z Bożka , jakie tam obowiązują zasady pierwszeństwa , bo jadąc od strony targu widok zasłania drzewo i nagle wyskakuje samochód z Liliowej i jedzie w poprzek przejścia dla pieszych , można się zdziwić , nie ma chyba tam jakiegoś znaku który by to porządkował , usłyszałem raz argument że przecież jestem z prawej , ale w takim razie czy można jeździć autem po przejściu dla pieszych w poprzek ?

  10 miesięcy temu wpis
  pierwszeństwo na Bożka / Liliowej ?
  na forum
  Jelcz - Laskowice
 • Od rana w środę 6.07 na terenie firmy Auto-Matunin na Wrocławskiej siedzi mały sympatyczny piesek , wygląda jakby czekał na kogoś , śpi w kąciku przy myjni , może ktoś zgubił ? może zostawił przypadkiem podczas mycia samochodu ? informacja tel. 071 381 03 80

  rok temu wpis
  czy ktoś nie zgubił pieska ?
  na forum
  Jelcz - Laskowice
 • skrzynia ładunkowa którą miał w rękach.....co za bzdury wypisujecie, to nawet ciężko sobie wyobrazić

  2 lata temu wpis
  Prąd poraził kierowcę ciężarówki. Mężczyzna zginął na miejscu
 • @pikkollo Bo jakby zarabiali tyle co zachodni Europejczycy to też by ich było stać na palenie ekologicznym gazem czy olejem opałowym , z tego samego powodu palą jak i jeżdżą byle czym .

  2 lata temu wpis
  Graty psują powietrze. W Polsce jest za dużo samochodów?
 • Po czym poznać profesjonalny warsztat ? przy przyjęciu auta otwiera zawsze zlecenie naprawy , opisuje się samochód , stan licznika, paliwa , elementy pozostawione w samochodzie , na zleceniu podaje się orientacyjny czas wykonania naprawy i jej koszty , pracownicy dobrego warsztatu dla własnego bezpieczeństwa robią zdjęcia przy przyjęciu , żeby to im potem klient nic nie zarzucił , obie strony podpisują zlecenie i tym samym zawierają umowę na wy...»

  3 lata temu wpis
  Re: Ostrzegam przed mechanikiem z Jelcza
  na forum
  Jelcz - Laskowice
 • To znaczy , że jak kupię nowy samochód to będą mogli mi go naprawić tylko raz na gwarancji , a potem będą musieli wymienić na nowy ?

  3 lata temu wpis
  Rewolucja w polskim handlu. Będą łatwiejsze reklamacja i zwroty
Dodaj