survey06 avatar

survey06

Mężczyzna 67 lat, Warszawa

 • Jest z nami od 13 lat
 • 28 komentarzy
 • 821 postów
 • 567 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Nie wiem jak Wy ale ja jeszcze nie spotkałem 63 letniej normalnej starej panny. Jakoś tak dziwnie człowiek jest skonstruowany, że jeżeli żyje sam lub z mamusią do 50-60 lat to jest aspołeczny, nie wykazuje empatii i przeważnie utopiłby w łyżce wody sąsiada za to, że krzywo na niego spojrzał albo spojrzał nie w tą stroną co trzeba. Ludzie którzy żyją sami przez całe życie nie powinni być dopuszczani do pełnienia żadnych funkcji publicznych. Co ...»

  1 miesiąc temu wpis
  Pawłowicz w końcu przegięła? Jej wywód dot. mediów nie spotkał się z aprobatą kolegów. I to nie byle jakich
 • Uooppppssss. Właściwie to miałem zamiar wypowiedzieć się bardzo dosadnie. Ale nic więcej nie napiszę bo zaczynam się już bać.

  3 miesiące temu wpis
  Prezydent ułaskawił Mariusza Kamińskiego jeszcze przed uprawomocnieniem wyroku
 • Znaczy sie.... na wiosne rydze i rydzyki mediach publicznych obrodza obficie.

  3 miesiące temu wpis
  Gliński o kulturze i mediach: Nie chcemy rewanżu, ale podział publicznego tortu będzie inny
 • pelny wpis jaki zamiesilem 26 lutego 2007 roku na jednym z forum polskich inzynierow pracujacych abroad.

  ?Swego czasu, gdy chanson française znaczyła wiele na niwie kultury europejskiej, Gilbert Becaud zachwycił wszystkich sympatycznym utworem o odlatujących na wszystkie strony świata samolotach z paryskiego lotniska Orly i o odczuciach, jakich doznawał obserwując lądujące i startujące Boeingi ? te jego ? ??les oiseaux de nuit?.

  ? Je m'en vais ...»

  3 miesiące temu wpis
  Re: Dimanche à Orly
  na forum
  Świat
 • Kiedy pracowalem w Algierii dla amerykanskiej korporacji zwiazanej z sektorem ropy i gazu, kazdorazowo na rotacyjne wyjazdy urlopowe i powrotne miejscem tranzytowym moich podrozy bylo paryskie lotnisko Orly-Sud. Juz wtedy zastanawialem sie gleboko dokad zmierza Francja i dokad finalnie moze doprowadzic niczym niekontrolowana tamze ekspansja islamu i ... systematyczna islamizacja Francji? Podswiadomie czulem ze w najblizszej przyszlosci Zjednoczon...»

  3 miesiące temu wpis
  Dimanche à Orly
  na forum
  Świat
 • Polak potrafi ........

  3 miesiące temu wpis
  Trzy osoby zginęły w wypadku na autostradzie A1 koło Piotrkowa Trybunalskiego
 • Cimoczewicz junior powiedzial prawde. Czego mozna oczekiwac od prezydenta wszystkich biskupow?

  4 miesiące temu wpis
  Poseł Cimoszewicz wstąpił do Platformy Obywatelskiej. Zdobył mandat z ostatniego miejsca
 • Czy na tym spotkaniu ustalono termin obowiazkowej dziekczynnej pielgrzymki wszystkich poslow Prawa i Sprawiedliwosci na Jasna Gore? Jesli nie to ePISkopat bedzie bardzo niezadowolony.

  4 miesiące temu wpis
  Tajna narada władz PiS. "SE" publikuje zdjęcia i "prawdopodobny" skład nowego rządu [NAZWISKA]
 • Z okregu torunsko-wloclawskiego do Sejmu dostal sie z 4 miejsca Lukasz Zbonikowski, ktoremu zostalo zawieszone czlonkowstwo w PIS a Kaczynski osobiscie na konwencji w Toruniu cofnal rekomendacje do umieszczenia na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwosci. Posel przez zone byl formalnie oskarzony o bicie i znecanie oraz o kradzieze w tym wartosciowego zegarka. Ciekawe czy Kaczynski bedzie konsekwentny i nie przyjmie do klubu poselskiego tego ...»

  4 miesiące temu wpis
  Istnieje jeden scenariusz, który może wywrócić wyniki wyborów do góry nogami
 • W na poczatku tego miesiaca doszlo w krotkim odstepie czasu do dwoch – na szczescie - niegroznych stluczek na skrzyzowaniu ulic Rechniewskiego i Mikolajczyka. Nie byly to juz pierwsze kolizje samochodow w tym miejscu. Wydaje sie, ze przyczyna tkwi w oznakowaniu tego skrzyzowania. Znaki ustawione przed skrzyzowaniem informuja, ze to jest skrzyzowanie drog rownorzednych i zgodnie z przepisami kodeksu drogowego, kierowcy wyjezdzajacy z ulicy M...»

  4 miesiące temu wpis
  Skrzyzowanie ulic Rechniewskiego i Mikolajczyka
  na forum
  Praga Południe
Dodaj