sclavus

Mężczyzna

O mnie

Lat? Zawsze tyle na ile się czuję.. Płeć? Owszem, posiadam: Bezwarunkowa! Wykształcenie? Niezłe - Marzenia? Okołorównikowe.... pod żaglami !! Wyznania polityczne? - nie masz takiej partii, do której..., choć wiem jaka ona jest !! (powinna być) Światopogląd? wink... co moje to moje !! (ale nie wstyd być dzisiaj ateistą - wstyd być katolikiem... no, może nie katolikiem a katopolakiem, czy polkatolem - jest cholerna różnica!!) Adres? Ulotność chwil jest przeszkodą w sprawie tak błahej..
A teraz, leżę sobie pod gruszą i co mam?? Ano właśnie!! tongue_out
(plus szklaneczka whiskey... ulubionej)
***
mimo wszystko, pozostaję - zdecydowanie(!) - ateistą
***
***
Teraz mam jeszcze "cóś", z czego się już nie wychodzi... - no to nie wyjdę i już!!!
... a co mi??

Ulubiona muzyka

pop, shanties... I Szopena lubię - bardzo :) ... Był taki jeden, ale odszedł... z mukowiscydozą... - Gregory Lemarchal (polubiłem (bardzo), m.in. za "Show must go on" Mercury'ego, do spółki z Patrickiem Bruel'em - cudo! - można usłyszeć tu: www.youtube.com/watch?v=IhIidh1p4oc ) A tak ogólnie, to czy można wyobrazić sobie kogoś, z zawansowaną mukowiscydozą, kto śpiewa... tak przecudnie??

Ulubione filmy

W samo południe... no i Gary Cooper... i jeszcze, Sam Peckinpah - reżyser Zostawiam jak jest bom już nie kinoman, ale co mi się przypomniało, to mi się przypomniało: ufielbiałem i ufielbiam... japońskie filmy historyczne - kiedyś ... kiedyś, to był Kurosawa i Mifuno ... ;) (nie wim czy któś pamięta Wiedźmy...)

Hobby

różne... tamtakie.. i bałamutne.. Ale też i historia chrześcijaństwa i katolicyzmu... tego wczesnego zwłaszcza acz bez biblii... No i bóg, jako taki, którego nie ma :

  • Jest z nami od 12 lat
  • 7952 komentarze
  • 62738 postów
  • 3497 odwiedzin profilu
Komentarze do profilu
chris.w3 2013-12-31

...mała korekta, mukowiscydoza: http://pl.wikipedia.org/wiki/Mukowiscydoza pozdrawiam

ta 2010-03-20

sclavus 20.03.10, 17:19 Od zarania świata było tak, że jak pies nie miał czym sr.ć, to sr.ł głąbami... Po raz pierwszy ( a trochę żyję ;)) spotykam podobne powiedzenie do powiedzenia używanego w rodzinie mojej Mamy, z tak banalnego powodu wzruszyłam się ogromnie :) Mama mówiła: " nie miał wilk czym s...ć, to s...ł łykami". Znaczenie identyczne. Pzdr Ta

Dodaj