saksalainen

Darmstadt

O mnie

Bóg, humor, ojczyzna I jeszcze slow-fox i europejskie tango.

 • Jest z nami od 11 lat
 • 626 komentarzy
 • 1796 postów
 • 4553 odwiedziny profilu
Ostatnia aktywność
 • Dla mnie tylko naturalne blondynki albo rude. Nie dlatego żeby brunetki mi się nie podobały, tylko chemia się nie zgadza, taka dosłowna, feromony. Nie działają na mnie.

  --
  Sie müssen nur den Nippel durch die Lasche ziehn
  und mit der kleinen Kurbel ganz nach oben drehn.
  Da erscheint sofort ein Pfeil
  und da drücken sie dann drauf
  und schon geht die Sache auf!

  pół miesiąca temu wpis
  Re: Blondynki czy brunetki?
  na forum
  Mężczyzna
 • @arcanka Nie rozumiesz PiSu, instytucje w PiSowskim państwie tak nie działają. Komisja etyki nie jest po to żeby bronić etyki, tylko żeby nią zarządzać. Tak samo jak ministerstwo środowiska, sprawiedliwości itd.

  22 dni temu wpis
  Najmłodszy poseł na wylocie z PiS. Kolejny raz głosował wbrew partii. Tym razem pogrążył kolegę
 • Z jednej strony może PiS-rządowi będzie łatwo się porozumieć z bratnim rządem Korei Płn, w końcu mentalność nie aż tak daleka... ale z drugiej strony, oni mają broń która może i w Polsce wyrządzić szkody, tak że lepiej żeby Waszczykowski się za to nie zabierał.

  1 miesiąc temu wpis
  Waszczykowski złożył światu ofertę. "Polska gotowa pomóc w negocjacjach z Koreą Północną"
 • Ja się nauczyłem fińskiego z ciekawości. Tzn. informatykiem jestem, a jak zaczynałem to Nokia jeszcze była znaczącą firmą z przyszłością, ale tak na poważnie nigdy nie myślałem o pracy z tym językiem.

  (O niemieckim się nie wypowiem bo w Niemczech mieszkam, to dla mnie już drugi ojczysty)

  --
  Sie müssen nur den Nippel durch die Lasche ziehn
  und mit der kleinen Kurbel ganz nach oben drehn.
  Da erscheint sofort ein Pfeil
  und da drücken sie ...»

  2 miesiące temu wpis
  Re: nauka języków obcych
  na forum
  Mężczyzna
 • Ja myślę że on po prostu miał dość... wszyscy wiedzą że nie jest samodzielnym politykiem, ale jest jednak wybraną w wyborach powszechnych głową państwa. Gdyby jego własne środowisko traktowało go choćby z odrobiną respektu, nie miałby problemu z podpisaniem wszystkiego - ale oni najwyraźniej tak nie potrafią (i całe szczęście, w tym wypadku).

  2 miesiące temu wpis
  Czy masowe protesty wpłynęły na Dudę? Wyborcy PiS i PO widzą to inaczej [SONDAŻ DLA GAZETA.PL]
 • Ale no przecież jakże on miałby rozmawiać z Tuskiem, o czym. Pan Adrian nie jest tu kompetentną osobą, nie decyduje o niczym i pewnie nawet nie wie więcej niż sam Tusk.

  3 miesiące temu wpis
  Duda nie chciał rozmawiać z Tuskiem. Ekspert komentuje: "obraza międzynarodowa"
 • Z tym "chyba"... co to znaczy? Że "w żadnym wypadku", czy że "jeszcze nie wiem"?

  Jeżeli poznasz mężczyznę który będzie chciał mieć dzieci, ale będzie też gotowy się nimi zająć, wziąć część urlopu rodzicielskiego (może nawet cały) itd. to inna sytuacja niż z kimś kto chce, ale zakłada że wszystkie obowiązki przy dzieciach są sprawą matki. Przy czym tu trzeba się kierować nie tylko tym co on mówi, ale i tym jak to wyglądało w jego rodzinnym domu...»

  3 miesiące temu wpis
  Re: 30+ i chyba nie chcę mieć dzieci - Wasze opin
  na forum
  Kobieta
 • To chyba dobry pomysł, pomóc Kaczyńskiemu przegrać z samym sobą, to bardziej prawdopodobne niż przegrać z opozycją niestety... smutne swoją drogą co się stało z Platformą, wydawałoby się że taka normalna partia, w zachodnim stylu, szybko się podniesie - a nie idzie im to zupełnie.

  3 miesiące temu wpis
  Frasyniuk stanie na czele opozycji? Chce pomóc Kaczyńskiemu przegrać z samym sobą
 • Bo to lewicowa matematyka jest! 94 + 6 było = 100 pod rządami PO, bo wtedy Polska była niemiecko-rosyjskim kondominium. Teraz jest Prawo i Sprawiedliwość, i 94 + 6 = dokładnie tyle ile ma być. "I nikt nas nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne".

  4 miesiące temu wpis
  Ile dzieci w Polsce żyje w skrajnej biedzie? Ostry spór prawicowego internetu z Andrzejem Rzońcą
 • No dobra, opuścić Ziemię bo nie będzie nadawała się do życia, ale co dalej? Przecież na Marsie nie ma nic, a inne planety naszego systemu pod względem klimatycznym w ogóle nie nadają się do zamieszkania. Przygotowanie Marsa do zamieszkania pewnie jet możliwe, ale czy nie prościej byłoby "naprawić" Ziemię? Zwłaszcza że Mars jest malutki, nie pomieścimy się tam. A inne układy słoneczne.... z dzisiejszą technologią, ba, z dzisiejszą fizyką tam w ...»

  4 miesiące temu wpis
  Grozi nam zagłada, musimy opuścić Ziemię! Stephen Hawking nie owija w bawełnę
Dodaj