przypalam_garnki avatar
Znajomi (1)

przypalam_garnki

Kobieta

 • Jest z nami od 20 dni
 • 0 komentarzy
 • 29 postów
 • 56 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • jutro mama kupi podkłady. Przynajmniej piesek nie będzie leżał w pielusze.

  wczoraj wpis
  Re: Ostatnie dni - kiedy już nie czekać?
  na forum
  Mój zwierzak nie żyje
 • dkmn, choroby i w ogóle zaburzenia psychiczne to trudna sprawa, zwłaszcza jeśli do objawów należą agresja czy egoizm. Nie każdy ma predyspozycje, żeby wytrwać przy osobie chorej, taki związek może byc niezłą traumą. Wg mnie istotne jest tu: czy autorka kocha męża (napisała, że zabił jej miłość, więc mam wątpliwości). Czy mąż kocha autorkę. Czy mąż chce się leczyć. Czy autorka ma siłę na taki związek. Czy dzieci (wobec których oboje mają obowiązki...»

  przedwczoraj wpis
  Re: Jak sobie radzić? Ucieczka to jedyne wyjście?
  na forum
  choroba afektywna dwubiegunowa
 • 15-letni piesek powoli odchodzi. Nie wstaje już sam (trzeba podnosić mu tył), leży caly czas, poza niezbyt długimi spacerami. Ale wydaje się, że nie czuje bólu, z apetytem je.

  Ostatnio przestał panować nad fizjologią i pojawił się pomysł psich pampersów.
  To prawdopodobnie będzie kolejny stres, kolejny dyskomfort. W którym momencie to już za dużo dla psa?

  przedwczoraj wpis
  Ostatnie dni - kiedy już nie czekać?
  na forum
  Mój zwierzak nie żyje
 • Przeprowadzam się do Krakowa.
  Szukam bezpiecznej i cichej okolicy, z jak najlepszym powietrzem - biorę pod uwagę także okolice Krakowa, ale bliskie, z dobrym dojazdem do miasta.
  Czy ktoś byłby tak miły i coś mi polecił? smile

  4 dni temu wpis
  Gdzie wynająć mieszkanie?
  na forum
  Kraków - Architektura
 • a mnie się wydaje, że (przynajmniej mnie) potrzeba więcej niż dopasowania. Wydaje mi się kluczowe, żeby zachwycić się tą drugą osobą (co z czasem zblednie, ale nie zniknie zupełnie) - chodzi mi o to, żeby mieć poczucie, że nie jest się z kimś z braku laku, tylko że naprawdę WYJĄTKOWO mi się podoba, więcej niż inni.

  4 dni temu wpis
  Re: O uczuciach
  na forum
  Dla nieśmiałych i samotnych
 • a mnie się udało samej, po kilkunastu latach i stu próbach. Bez leków i hipnozy. Przestałam walczyć z chęcią jedzenia. Obiecałam sobie tylko 2 rzeczy: 1) nie wymiotować i 2) walczyć nie z chęcią jedzenia, tylko z wyrzutami sumienia, złymi myślami. I udało się. Jestem szczuplejsza niż przez te wszystkie lata choroby, skupiam się po prostu na tym, żeby jeść rzeczy dobre i zdrowe, dostarczyć sobie białko, witaminy, węglowodany etc. - i to jest w sum...»

  5 dni temu wpis
  Re: Pokonałam bulimię :D
  na forum
  Anoreksja i bulimia
 • nie powiem Ci, czy warto zostać z mężem ze względu na Was. Powiem Ci natomiast, że NIE warto zostawać z nim ze względu na dzieci. A jeżeli pozostajecie w konflikcie, to jest to szkodliwe dla nich. Myślę też, że warto dzieciom powiedzieć prawdę, że tata jest chory i na czym to polega, bo 'zmienny' rodzic jest nie tylko "złym przykładem", ale przebywanie z nim bardzo szkodzi ich psychice.

  5 dni temu wpis
  Re: Jak sobie radzić? Ucieczka to jedyne wyjście?
  na forum
  choroba afektywna dwubiegunowa
 • Po pierwsze, potwierdzam, że w przypadkach, gdy osoba zagraża swojemu życiu, możliwa jest jej przymusowa hospitalizacja bez wcześniejszego orzeczenia sądu/ diagnozy (www.i-kancelaria.pl/artykuly/art-22-ustawy-o-ochronie-zdrowia-psychicznego/) W sektorze praw osób z zaburzeniami psychicznymi nie pracuję już kilka lat, ...»

  5 dni temu wpis
  Re: choroba dwubiegunowa
  na forum
  choroba afektywna dwubiegunowa
 • ja jestem zalegaczem laptopowym, więc czuję się wywołana do tablicy smile kiedy pracuję zdalnie, lubię czasem mieć wokół siebie ludzi i pracuję w kawiarni, nie w domu. Zdarza się, że czekając na coś w mieście (Nie wiem, choćby pociąg) chcę sobie w tym czasie popracować, bo mam wolne 3 godziny. czasem korzystam z wifi lokalu, czasem z telefonowego. fakt, nie zamawiam co chwilę nowej kawy, ale uważam, że nikomu nie szkodzę, jeśli nie brakuje miejsc.

  6 dni temu wpis
  Re: kawiarnia i matka z dzieckiem
  na forum
  Savoir vivre
 • www.azyl.vot.pl/2015/06/prawidlowe-zywienie-krolikow/ tutaj masz link

  6 dni temu wpis
  Re: karma dla królika
  na forum
  KRÓLIK
Dodaj