nokoro avatar

nokoro

Mężczyzna 38 lat, Miastko

 • Jest z nami od 5 lat
 • 5 komentarzy
 • 69 postów
 • 450 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Pani Magdo czy jak tam pani się inaczej podpisuje. Kiedy ostatnio zabiła pani jakiegoś Wolontariusza? Czy może kiedy ostatnio sięgnęła pani do czyjeś kieszeni by zadysponować nie swoim portfelem? Czas mija a internet nie zapomina. Opinie bedzie za panią szła. Kolejna przeprowadzka tu nic nie zmieni. Nawet zmiana nazwiska.

  rok temu wpis
  Re: fundacja Anteris opinie - akcja protestacyjna
  na forum
  Gdańsk-Sopot-Gdynia
 • Informacje które można odnaleźć w internecie wystarczą by nabrać podejrzeń i trzymać się wystarczjąco daleko od takiego towarzystwa.

  2 lata temu wpis
  Re: fundacja Anteris opinie - akcja protestacyjna
  na forum
  Gdańsk-Sopot-Gdynia
 • Tak to błędy ortograficzne kradną i terroryzują osoby niepełnosprawne, błędy ortograficzne powodują też, że znikają dowody osobiste, wyparowują telefony komórkowe oraz karty bankomatowe. Szkoda słów, forum na temat poprawności językowej jest pod innym adresem przyjacielu, tu chodzi o bardzo poważną sprawę.

  2 lata temu wpis
  Re: fundacja Anteris opinie - akcja protestacyjna
  na forum
  Gdańsk-Sopot-Gdynia
 • Pomimo upływu tak wielu lat, wydarzenia grudniowe, pozostaną do końca w mojej pamięci. Wzmianką tą chciałbym zasugerować czytelnikom zastanowienie się, czy od 1970 roku poprzez następne wydarzenia wolnościowe w trójmieście i w Polsce, wszystkie spisane oczekiwania zostały spełnione.

  W tamtym czasie pisało to się do władzy. Ale władzę przejęliśmy my jako naród. Powstaje pytanie czy załatwiliśmy te zagadnienia z myślą wyrażoną przez strajkujący...»

  3 lata temu wpis
  Czy wszystko się udało w Gdyni?
  na forum
  Gdańsk-Sopot-Gdynia
 • Oferujemy usługi w zakresie montażu drzwi oraz okien z gwarancją 12 oraz 24 miesiące.

  Jeśli potrzebujesz okna lub wyniany drzwi to na miejscu jesteśmy wstanie CI pomóc doradzić.

  Na pomiar zabieramy katalogi najepszych producentów i dobieramy kolor oraz wzór do pomieszczenia w którym mają funkcjonować.

  Ponieważ posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie to masz pewność że zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług oraz produktów które...»

  3 lata temu wpis
  Wymiana okien i drzwi
  na forum
  Ogłoszenia kujawsko-pomorskie
 • Przy okazji wypoczynku nad morzem proszę zwrócić uwagę na element edukacyjny. Tutaj bardzo dobrą propozycją może być wykład na temat poławiania bursztynu nad naszym polskim morzem.
  To oczywiście jedna z wielu możliwości ale moim zdaniem to podstawa którą dobry ośrodek powinien zaoferować. Połów Bursztynu to tu taj duża tradycja i bardzo mało osób bym się zajmuje.

  Dlatego polecam o tym pomyśleć i zapytać w...»

  3 lata temu wpis
  Poławiacz bursztynów nad morzem - zobacz
  na forum
  Morze
 • Już dzisiaj o godzinie 16.00 na Wyspie Sobieszewskiej odbędzie się spotkanie z lokalnym patriotą, poławiaczem bursztynów panem Sylwestrem Maluchom.

  Wyspa Skarbów" GAK serdecznie zaprasza na sobotnie Spotkania z historią i przyrodą Wyspy Sobieszewskiej. Już dzis! 12 lipca /sobota/ zapraszamy na wędrówkę bursztynowym szlakiem Mierzei Wiślanej. Naszym gościem będzie Sylwester Malucha, poławiacz bursztynu z Sobieszewa z ponad pięćdziesięcioletnim ...»

  3 lata temu wpis
  Już dzisiaj w Gdańskim Archipelagu Kultury - wykła
  na forum
  Gdańsk
 • Jestem już zmęczony tymi państwo. Ciągle coś wymyślają i ciągle coś psujuą i szukają innych jako winnych :) Gdyby ktoś z was potrzebował dobry program do rozliczeń to polecam jeden z lepszych wystarczy wejść na stronę pit.mispomocnik.pl/. Dobrze jest wiedzieć jak się wypełnia tego potwora pita i nie spędzić całego dnia na wypełnianiu papierów. Tu macie łatwo i prosto. Pozdrawiam wszystkich którzy przekazują na organizacje jeden procent. ...»

  3 lata temu wpis
 • Gdyby ktoś z was potrzebował dobry program do rozliczeń to polecam jeden z lepszych wystarczy wejść na stronę pit.mispomocnik.pl/. Dobrze jest wiedzieć jak się wypełnia tego potwora pita i nie spędzić całego dnia na wypełnianiu papierów. Tu macie łatwo i prosto. Pozdrawiam wszystkich którzy przekazują na organizacje jeden procent. Jeśli nic nie zrobicie to się zmarnuje popr...»

  3 lata temu wpis
  Komu oddać swój jeden procent? podpowiadamy
  na forum
  Szczecin
 • Gdyby_ktoś z was_potrzebował dobry_program do rozliczeń_to polecam jeden_z lepszych wystarczy wejść na stronę pit.mispomocnik.pl/. Oczywiście trzeba poświęcić te 5 minut, ale tyle to już można się poświęcić żeby mieć święty spokój. No i przy okazji ten jeden procent dla potrzebujących dzieci.

  3 lata temu wpis
  Nasi podatnicy bardziej szczodrzy
Dodaj