nenia1

Kobieta

Ulubiona muzyka

Jan Garbarek, Miles Davis, Eberhard Weber, Voo Voo, Ólafur Arnalds

Ulubione filmy

Siódma pieczęć, Dark City, Fanatyk, Kontrakt rysownika, Fargo, Lokator, Matrix, Podziemny Krąg, Tron we krwi, Sin City, Sokół maltański, Gruz 200, Królestwo

Hobby

Fotografia przyrody, podróże, ptasiarstwo

 • Jest z nami od 11 lat
 • 128 komentarzy
 • 11596 postów
 • 4137 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Suszarka do sałaty. Uwielbiam zieloną sałatę i jak tylko mogę jem codziennie, najczęściej mokrą bo mam odruch mycia każdego listka przed jedzeniem.

  wczoraj wpis
  Re: Wątek light? czy jest jakiś przedmiot,
  na forum
  emama
 • W mojej branży jak chcesz być na fali stale musisz się szkolić. Od września więc chodzę na kolejne szkolenie, w końcówce maja mam egzamin. Soboty zajęte, ale ja to lubię, jestem zwierzę towarzyskie, a na takich szkoleniach zawsze się kogoś nowego pozna.

  wczoraj wpis
  Re: Emamy ok.40 uczycie się jeszcze?
  na forum
  emama
 • Zawsze myję u fryzjera, idę tam po profesjonalną usługę, w jej skład wchodzi mycie i maska, lubię to, bo to przyjemny masaż głowy, moja fryzjerka myje głowę długo, masując. Inna sprawa że nie mam przetłuszczających się włosów, ale wtedy też bym nie myła. Po co myć dwa razy, zawsze to jakieś detergenty.

  przedwczoraj wpis
  Re: Fryzjer a mycie włosów
  na forum
  emama
 • Sztywne trzymanie się zasad niezależnie od sytuacji nie świadczy dobrze, według mnie, o zdrowiu psychicznym człowieka. Owszem, upraszcza i porządkuje to życie,ale czy jest zawsze mądre i korzystne? Sytuacja, gdzie zdroworozsądkowa osoba, ma podstawy do podejrzeń o zdradę, jest dla mnie sytuacją na tyle wyjątkową, że dopuszczam sprawdzanie różnych źródeł, w tym telefonu. Zresztą u nas jest tak, że jedno drugiemu mówi, bo np. ktoś z nas gotuje i ma...»

  4 dni temu wpis
  Re: O prywatności w związku.
  na forum
  emama
 • Zmieniło się, zmieniło, chodzę teraz na szkolenie do pewnej instytucji, tej samej co 10 lat temu, wtedy na przerwach większość leciała na papierosa, teraz większość je banany, kanapki albo pije herbatę i kawę.

  4 dni temu wpis
  Re: obrazki na paczkach papierosów
  na forum
  emama
 • bergamotka77 napisała:

  > A co do dziurek to w Polsce zrobiono mi 3 a nie 4.

  To z biedy, oszczędzają w Polsce na wszystkim smile

  4 dni temu wpis
  Re: Z czym kojarzy się Polska za granicą? (lajt)
  na forum
  emama
 • Ulżyło mi...

  4 dni temu wpis
  Re: Prezydent podpisuje tylko wartosciowe ustawy
  na forum
  emama
 • Do wyglądu - fornitta w tytule pisze o zdrowiu, i do tego się odnoszę.

  Co do reszty - ja mam podejście do życia czynne, a nie bierne. W związku z czym wolę działać niż czuć się ofiarą. Proponuję to samo innym kobietom, zacznijmy od siebie zamiast oczekiwać od innych. Nie trudno znaleźć przypadki, tu na tym forum, oceniania wyglądu czy licytacji która młodziej wygląda i która ładniejsza, albo haseł w rodzaju "ale wieszak" czy "kościotrup".
  Nie ...»

  4 dni temu wpis
  Re: Akceptacja/afirmacja ciała a zdrowie- panowie
  na forum
  emama
 • Piękny, dbajcie o niego smile

  4 dni temu wpis
  Re: Mamy kota
  na forum
  emama
 • Nie kupuję twojego porównanie anoreksji do kulturystyki. Anoreksja to choroba, kulturystyka to ćwiczenia, ćwiczenia wykonywanie z własnej chęci i woli. Nikt nie zostaje anorektykiem bo chce. Chyba zresztą dawno nie byłaś na siłowni, skoro twierdzisz, że kulturystyka jest typowo męska. Dlaczego kulturystyka co do zasady ma być krytykowana? Dlatego, że twoim zdaniem dotyczy wyglądu mężczyzn? Przecież to rodzaj sportu. Krytykować można koksowanie, a...»

  4 dni temu wpis
  Re: Akceptacja/afirmacja ciała a zdrowie- panowie
  na forum
  emama
Dodaj