maggi9 avatar
Znajomi (1)

maggi9

Warszawa

O mnie

...

 • Jest z nami od 12 lat
 • 115 komentarzy
 • 7040 postów
 • 4282 odwiedziny profilu
Ostatnia aktywność
 • O nie, nie, nie żadne durnostojki z orzechów, suchego makaronu czy inne "piękności" - masakra. No chyba, że w wykonaniu dziecka. Wtedy spoko.
  Nie daję bo zdolności manualne mam żadne. Czy dostaję? Może się zdarzyło no ale z przykrością stwierdzam, że potem to i tak ląduje w koszu. Sorry.
  Jedzenie - tak, szczególnie grzybki w occie przyjmę w każdej ilości, jakiś ładny szalik czy rękawiczki zrobione na drutach też.

  przedwczoraj wpis
  Re: Prezenty własnoręcznie robione
  na forum
  emama
 • Aż poszłam ją dzisiaj obejrzeć bo mi się strasznie spodobała - i tak, faktycznie, jest porządna. Materiał wierzchni jest gruby (bo zauważyłam, że w sieciówkach teraz robią kurtki z tak kiepskiego ortalionu czy nie wiem jak to nazwać, że można je zaciągnąć paznokciem). Taka sztywnawa, ale dla mnie to plus, ma kieszonki i w ogóle jest fajna ale się w nią nie zmieściłam, nad czym ubolewam. Noszę 40-42, włożyłam rozmiar L na grubszy sweter i zapięłam...»

  przedwczoraj wpis
  Re: Kurtka zimowa i tajemnicze szelki w środku ;)
  na forum
  emama
 • www.bershka.com/pl/kobieta/odzie%C5%BC/p%C5%82aszcze/p%C5%82aszcz-z-nylonu-z-kapturem-c1010240019p101096875.html?colorId=507
  Czy to ta?

  3 dni temu wpis
  Re: Kurtka zimowa i tajemnicze szelki w środku ;)
  na forum
  emama
 • Właśnie pochwal się, pochwal, bo sama jestem ciekawa smile

  3 dni temu wpis
  Re: Kurtka zimowa i tajemnicze szelki w środku ;)
  na forum
  emama
 • Ja nie pamiętam. No niestety. Tylko swoją bo to się często gdzieś podaje i męża. Nie pamiętam kiedy mam imieniny big_grin
  Ostatnio zapomniałam o urodzinach mojej matki a ona fejsa nie ma coby mi przypomniał.
  No i hit: ostatnio z mężem się poprztykaliśmy o datę naszego ślubu. Każde pamiętało miesiąc ale dzień był sporny. I wyszło, że żadne nie miało racji. A trzeba było sobie grawera walnąć na obrączce.

  3 dni temu wpis
  Re: Pamiec do dat - ma plec czy jak??
  na forum
  emama
 • To inna sprawa. Dziecko ma rodzica po to aby nad nim panował i zabierał w miejsca dla niego przeznaczone. Rodzic odpowiada za dziecko. Za durnych dorosłych nikt nie odpowiada niestety.

  3 dni temu wpis
  Re: Z cyklu z dzieckiem można wszystko i wszędzie
  na forum
  emama
 • ichi51e napisała:

  > Skoro matka wziela znaczy sie wie co robi.

  Ehehehe jasne. Nie, żebym broniła tych kobiet, bo wcale nie uważam, żeby ich zachowanie było właściwe. Ale doskonała część matek absolutnie nie wie co robi i nie potrafi zapanować nad własnym dzieckiem w normalnej przestrzeni publicznej np w sklepie. Więc co tu mówić o filharmonii.

  3 dni temu wpis
  Re: Z cyklu z dzieckiem można wszystko i wszędzie
  na forum
  emama
 • Mogę się w sumie pod tym podpisać. Nie lubię tam robić zakupów, jest ciasno, mały wybór. Ale plusem jest, że te sklepy są czynne długo i w święta. Jak czegoś wtedy potrzebuję do idę do żabki czy fresha. Aczkolwiek w mojej najbliższej okolicy ich nie ma. Na pewno nie jest to sklep na codzienne zakupy.

  4 dni temu wpis
  Re: W ogóle nie lubię zakupów,
  na forum
  emama
 • O tym pisałam ale to tylko pod krem, solo momentalnie ze skóry "ucieka". Dobre na lato - fajnie chłodzi i tak dalej ale jesienią czy zimą na pewno nie da rady sam.

  5 dni temu wpis
  Re: krem super nawilzajacy
  na forum
  emama
 • Ponad 40 czyli 42 czy 56? Bo to pewna różnica.
  42-44 spokojnie znajdziesz w większości sieciówek więc odpada tu specjalne szukanie. Pozostaje kwestia jakości tych ciuchów no ale to już akurat zupełnie normalna kwestia.
  Jeśli chodzi o większe rozmiary to tego już akurat nie wiem.
  I tak, da się wyglądać nieźle, oczywiście trzeba się pewnie bardziej natrudzić i tak dalej ale imho sporo zależy od ogólnego wyglądu, kształtu ciała, kondycji ogólnej i n...»

  5 dni temu wpis
  Re: A która jest grubsza i dobrze ubrana?
  na forum
  emama
Dodaj