liwilla1

35 lat,

O mnie

Mama, nie-żona, córka, siostra, wnuczka, koleżanka, niespełniona pisarka, początkujący HRowiec, kobietka z metryki, dziewczyna z wyglądu, jędza z charakteru tongue_out

Ulubiona muzyka

DM rules

 • Jest z nami od 11 lat
 • 22 komentarze
 • 9655 postów
 • 2509 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • tak jak wyżej ktoś mądrze zauważył, rodzice nie tylko wiszą nad chorymi dziećmi, oni się nimi OPIEKUJĄ czytaj: karmią, przewijają, prowadzą do toalety, myją, bawią się z nimi, zajmują im przykry czas w szpitalu, nierzadko podają lekarstwa. więc za co jeszcze mają płacić? chyba im powinien coś szpital dorzucić, by nie musiał więcej personelu zatrudniać.
  Byłam kiedyś z synem w szpitalu dziecięcym w Gdańsku, na Polankach dla zaznajomionych. Był 200...»

  4 lata temu wpis
  Re: Leczenie dziecka to nie tylko zastrzyki i kro
  na forum
  Rzeszów
 • @wookiee.chewbacca szkoda, że nie rozumiesz, że lektorzy w szkołach językowych nie pracują lub mają kilka godzin tygodniowo. innymi słowy - mają przymusowe wakacje z powodu braku zajęć w okresie wakacyjnym, nie ze swojej woli. sama na studiach pracowałam jako lektorka na umowie o dzieło. dla studenta praca niezła. dla rodzica, który utrzymuje dom i musi mieć stały dochód tak jak stałe ma rachunki - horror. warto czasami zdjąć klapki z oczu i ...»

  5 lat temu wpis
  "Nie mam ubezpieczenia, prawa do urlopu, a moje dzieci będą pracowały na emerytury dla polityków. O co tu, u licha, chodzi?"
 • @waterresistant dokładnie tak. podam przykład z mojego życia. mieszkam w znanym nadbałtyckim kurorcie, miasto raczej przyjazne dzieciom i rodzicom. jeden żłobek. 20 miejsc. kobiety zapisują dzieci będąc jeszcze w ciąży. ja 5 lat siedziałam w domu po studiach, bo nie miałam jak i komu zostawić syna, a potem córki. a na nianię po prostu nie było mnie stać (wówczas 8-10 zł za godzinę studentki zaocznej). i tak, państwo - jego struktury ...»

  5 lat temu wpis
  "Nie mam ubezpieczenia, prawa do urlopu, a moje dzieci będą pracowały na emerytury dla polityków. O co tu, u licha, chodzi?"
 • @yrene niestety, i na etacie z polskimi zarobkami bywa trudno utrzymać dom z dwójką dzieci. Państwo wyciąga rękę do meneli i oszustów, uczciwie zapierniczającym na chleb niestety pokazuje figę. i nie chodzi nawet o wspomożenie finansowe, ale o pomoc czysto organizacyjną: dostęp do przedszkoli państwowych (za które przecież też normalnie płacimy, ja za dwójkę ok 750 zł/mc), świetlic (syn za rok idzie do szkoły i już się martwię kto będzie ...»

  5 lat temu wpis
  "Nie mam ubezpieczenia, prawa do urlopu, a moje dzieci będą pracowały na emerytury dla polityków. O co tu, u licha, chodzi?"
 • @grundol1 niestety masz rację reagujmy, nie bądźmy NIGDY obojętni na krzywdę małych i dużych wokół nas! czy to maltretowane dziecko czy kopany pies, każdy kto coś takiego widzi i nie działa jest współsprawcą krzywdy ofiary.

  5 lat temu wpis
 • straszne straszne straszne... łzy się same cisną do oczu, biedny malec!

  5 lat temu wpis
 • zrozumie co autor spota chciał pokazać. oczywiście jest to zapewne po części bolesne generalizowanie dla ok 20-30% personelu medycznego, który jest oddany i wrażliwy na cierpienie małego pacjenta. reszta to rutyniarze, byle do końca zmiany. krzywią się, gdy maluch płacze, ochrzaniają rodzica, gdy ten zadaje za dużo pytań. tak właśnie wygląda publiczna służba zdrowia. moje dziecko po prostu bym odwróciła od ekranu i po sprawie.
  --
  antypatriotka...»

  6 lat temu wpis
  KAŻDY kto był z dzieckiem w szpitalu publicznym
  na forum
  Warszawa
 • szkoda, że wycięto kilkadziesiąt starych drzew (głownie olch) przy strumieniu obok parkingu Intermarche. Naprawdę nie można było tak zaprojektować budowy, by oszczędzić ten uroczy zakątek?
  --
  antypatriotka, wykształciuch i łże-elita... to JA wink

  6 lat temu wpis
  Ruszyła budowa dojazdów do Ergo Areny. W końcu!
  na forum
  Gdańsk-Sopot-Gdynia
 • w Sopocie NIE MA alei zwycięstwa! a pożar był przy alei niepodległości.
  --
  antypatriotka, wykształciuch i łże-elita... to JA wink

  7 lat temu wpis
  w niedzielę w GW trójmiasto dyżur mają studenci
  na forum
  Gdańsk-Sopot-Gdynia
 • uwaga bo uwierzę w te "masowe" meldowanie tylko by Fułek wygrał wink
  mój mąż zameldował się na kilka tygodni przed I turą wyborów, ale nie ze względu na udział w jakichś tam wyborach (zresztą chciał głosować, ale ani w naszej komisji wyborczej ani w poprzednim miejscu zamieszkania nie było go na liście!) tylko ze względu na sprzedaż kawalerskiego mieszkania.
  Teraz upewniliśmy się, ze jest na liście w naszym okręgu i w niedzielę zagłosujemy. + 1 g...»

  7 lat temu wpis
  dobra dobra
  na forum
  Trójmiasto - Kto nami rządzi?
Komentarze do profilu
bei 2009-09-04

Jak ładnie u Ciebie ogrodniczko:)

morgen_stern 2009-02-25

A tak, tak, witam :D cmok

umasumak 2009-02-18

Wpadłam się rozejrzeć, ale spokojnie, piciu wzięłam z sobą :). Pozdrawiam i dziękuję za zaproszenie :)

madziaaaa 2007-09-27

No pewnie, że Dm rules:)) Pozdrawiam!

dlania 2007-08-21

Witam depeszówę! Bardzo tu ciekawie u Ciebie, i tyle tajemnic;-) Szczególnie ta niespełniona pisarka brzmi intrygująco i obiecująco...;-))))

Dodaj