gosza26 avatar

gosza26

Kobieta 39 lat,

 • Jest z nami od 13 lat
 • 0 komentarzy
 • 4119 postów
 • 1754 odwiedziny profilu
Ostatnia aktywność
 • Tylko pędzel smile Mam hakuro. Z resztą wógle dzięki RLM odkryłam pędzle (wyjątek puszek do pudru) i już wiem czemu przed ich erą moj makijaż znikał mi z twarzy po 2-3 h. Podkład wyciskam w dłóń a pędzel zwilżam małym atmizerem. W ten sposób zużywam go mniej niż kiedy to robiłam palcami. Podkład wklepuję (dzięki włoskom z pędzla ładnie maskują się pory). Ale chwilę potrwało zanim nauczyłam się z nich korzystać . Filimiki z yt chodziły w kołko wink

  2 miesiące temu wpis
  Re: podkład - pędzel czy palec?
  na forum
  emama
 • Wybieram się do Gliwic dr Krajewska. Niech sprawdzi jakie są terminy w Instytucie Onkologii w Gliwicach( tam bezpośrednio dojedzie pociągiem). Lepiej się pofatygować niż popełnić mój błąd. Polecony enokrynolog z Sosnowca tak się przez "zajął" moimi znaminami na tarczycyc ,ze trzeba było biegiem wykonać dwie operacje-jedną po drugiej.

  3 miesiące temu wpis
  Re: Najlepszy endokrynolog w Katowicach i okolica
  na forum
  Śląskie
 • Bardzo Wam dziękuję smile Odpowiem zbiorczo:
  1) Po schudnięciu obrzęki/ból nie ustąpił(no ale mam jeszce parę kg) . Dopiero seria w tamtym roku drenaży (a wcześniej aguaareobik) dał mi spokój na rok. Teraz zaczęło się m-c. Z dnia na dzień trochę spuchłam(kupowałam w tym czasie pierścionek stąd tak dobrze to było widać).
  2)Tarczyca-powinnam od tego zacząć. Nie mam jej. Obecnie wpadłam w nadczynność polekową (tsh 0,01) . Mam obniżona dawkę leku. Czeka...»

  3 miesiące temu wpis
  Re: Lipodemia
  na forum
  Zdrowie kobiety
 • Dziewczyny naprawdę nie wiem już gdzie szukać pomocy jak zmniejszyć obrzęki i odchudzić nogi uncertain

  3 miesiące temu wpis
  Re: Lipodemia
  na forum
  Zdrowie kobiety
 • Lekarz nazwał to celulit IV stopnia. W pakiecie obrzęki limfatyczne. Chudnę a dokuczają coraz bardziej. To nie tylko typowa gruszka ale chorobowo zmieniona tkanka(zaczeło się u mnie w okresie dojrzewania). Od po prostu wydawało mi się zawsze ,że mam grube nogi i ramiona. jak ćwiczę to widać obręcze w kostkach i łokciach. Temat szerzej znany jest w Kandzie i USA(może na stronach anglo się natknęłyście?). Może któraś z Was miała z tym problem? (Jes...»

  3 miesiące temu wpis
  Lipodemia
  na forum
  Zdrowie kobiety
 • Uwielbiam takie dyskuje o wyżśzości świąt BN nad Wielkanocą big_grin Śmiesznie przestaje być jak zaczynają się choroby. Pół biedy jak się zacznie tyć bo wtedy można zareagować bo są widoczne objawy tego,ze coś się z dzieckiem/dorosłym dzieje. Moja dietetyk mówi,ze przyjmuje coraz więcej osób szczupłych-chorych i z nadwagą ale z dobrymi wynikami. Czyli skutki zaniedbania siebie albo są widoczne albo ukryte.
  Co do smaków. Tu juz któraś wyżej świtnie napi...»

  4 miesiące temu wpis
  Re: żarcie-przesada w żadną stronę nie jest dobra
  na forum
  emama
 • Pamiętam jak przez mgłe ale coś pomiędzy wlaniem do ust oleju i mentolowego olejku. A nieszło tego smaku i zapachu wyplenić przez dłuższy czas ...

  4 miesiące temu wpis
  Re: Najglupsza rzecz jaka zrobilyscie
  na forum
  emama
 • Kilka razy odstawiłąm czajnik elektryczny na gazową kuchenkę.
  Maścią rozgrzewającą na mięśnie umyłam zęby.
  Wsypalam gorący popiół z kominka do pojemnika na śmieci.
  Podłączony stacjonarny komputer w nerwach chciałam przestawić w inne miejsce.
  Postawiałam kiedyś pół firmy na nogi bo wydawało mi się ,że zgubiłam obraczke(za tydzień miałam brać drugi ślub). Okazało się,że zostawiłam w domu.
  Takich kompromitacji mogłabym wymieniać i wymieniać

  4 miesiące temu wpis
  Re: Najglupsza rzecz jaka zrobilyscie
  na forum
  emama
 • W drodze na SOR do neurologa( bo prywatnie miał być za tydzień a ataki były dalej) mieliśmy kolizję. Uderzyłąm oczywiście prawą stroną, tą od nerwu uncertain. Teraz oprócz twarzy bolą plecy i klatka piersiowa sad Dojechałam na SOR po tej kolizji(w karetce podana pyraligina niewiele pomogła). Skończyło się na skierowaniu do poradnii twarzowo -szekowej. Chyba winowajcą jest mieśnien między skronią a żuchwą (neurolog wstępnie trójdzielny wykluczył). Skończ...»

  5 miesięcy temu wpis
  Re: Neuralgia nerwu trójdzielnego
  na forum
  emama
 • Mogę jeść (niestety nie gorące) i rozmawiać smile

  5 miesięcy temu wpis
  Re: Neuralgia nerwu trójdzielnego
  na forum
  emama
Dodaj