czuk1

Mężczyzna 77 lat,

O mnie

lat 77

 • Jest z nami od 14 lat
 • 58 komentarzy
 • 37924 posty
 • 6329 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • institoris2 napisał(a): wyglada na to, ze niektorzy lewacy juz odtrabili zwyciestwo i nie maja zamiaru tworzyc nowego czlowieka (bo niby juz jest), tylko zajac sie zwalczaniem prawicowej kontrewolucji.
  Ostatnio byłem z ludźmi jednej partii lewicowej. Mają program socjalno-demokratyczno-liberalno-nowoczesny. PiS-u nie przebiją.... mają za cienką kiełbasę wyborczą.
  Pisząc o lewakach masz chyba na myśli tych... zwycięzców ? Nie kwestionuj...»

  wczoraj wpis
  znowu lewacy ?
  na forum
  Aquanet
 • institoris2 napisał(a):
  > no tak, dac forse urzedasom, naczy wszystko jest cacy i panstwo funkcjonuje prawidlowo, a gospodarka sie kreci.
  drugi raz chcesz dawać im forsę ? oni już dostali . Teraz mają tylko odpowiedzialnie wykonywać te zadania resortowe. A dobrani powinni byc tacy 9za te grube pieniądze) tacy co się znają na sprawach , które prowadzą.

  > sami fachowcy i wlasciwie, to tylko dlatego jest tak dobrze.
  Teraz ekspertyz sa wykonywane przez podmioty zewnętrzne. Widać tam też nie ma fachowców, kiedy nie jest tak dobrze....»

  wczoraj wpis
  Re: Platforma Przemysłu Przyszłości
  na forum
  Aquanet
 • Ten się śmieje....kto się śmieje ostatni.
  Ale żeby się opluwać?

  ps. a co tam w tym monitorze.? wink

  --
  "Nie udało się autorom podręczników pokazać, jak z wizji Polski jagiellońskiej, z koncepcji narodu obywatelskiego, która była realizowana w praktyce, nagle staliśmy się monokulturowymi katolikami postrzegającymi siebie etnicznie, dla których najważniejsza jest wspólnota krwi i pochodzenia, taka polska rodzina rozszerzona "- prof. Wojciech Bur...»

  wczoraj wpis
  Re: oplułem monitor ze śmiechu
  na forum
  "+/- 60" jesteśmy ,,,,,,,,
 • A odpowiadam interesownie . wink sad smile ....ale bez jaj.
  Ani to jakiś poważny temat, ani nie ma wniosków.

  Ale mnie też zdarza się, że trafiam kulą w płot, i ... wątek szybko spada.
  Po prostu temat nie jest interesujący.

  --
  "Nie udało się autorom podręczników pokazać, jak z wizji Polski jagiellońskiej, z koncepcji narodu obywatelskiego, która była realizowana w praktyce, nagle staliśmy się monokulturowymi katolikami postrzegającymi siebie et...»

  wczoraj wpis
  Re: niczego nie oczekuję,
  na forum
  "+/- 60" jesteśmy ,,,,,,,,
 • oleg3 napisał: Skup się może na tym co napisałem. Jak to rozstrzygniemy, możemy przejść dalej. Powtórzę, bo może nie dotarło. Nowy człowiek nie może być projektem prawicy. Nowy człowiek - efekt inżynierii społecznej - to koncept z gruntu lewicowy. Słyszałeś kiedyś o prawicy chcącej zbudować Nowy Wspaniały Świat?
  Najpierw ty powiedz. Czy nie potrafisz rozumieć przenośni ? Przecież (ja czytam...) mowa jest o "przebudowywaniu, kształtowaniu programami podręczników, treścią podręczników , działaniami codziennymi państwa - osobowości młodych Polaków, w drodze edukacji, realizacji programów szkolnych.. Ja takie przenośnie "o nowym człowieku jako projekcie prawicy" odbieram wybiórczo, (nawet ich nie zauważyłem) domyślam się przecież, że chodzi tu długi proces kształcenia, edukowania i wychowania kolejnych Pokoleń Polaków. Domyślam się, ze takie rewolucyjne zmiany PiS robi, z myślą o swoich rządach przez kilkadziesiąt lat. Jest to niewątpliwie rząd (głównie) prawicowy .... prawda ? A więc , dlaczego nie masz w sobie wiary w uczciwiść intencji PiS. A , że one zaszkodzą Polsce.... to jestem pewny. smile...»

  wczoraj wpis
  Czytaj, a zaoszczędzisz czas ...
  na forum
  Aquanet
 • Mnożeniem ustaw i fundacji gospodarki nie da się ożywić. Powstanie takiej fundacji która wymaga dużych dotacji świadczy o braku koncepcji , wiedzy, kreatywności , pomysłów organizacyjnych, umiejętności synchronizowania i koordynowania ogniw gospodarki przez rządowych urzędników. To ich zadaniem są te czynności, które ustawa przekazuje specjalnej fundacji. I to jest nowy (niedobry) zwyczaj ....zlecanie czynności urzędników wykonawcom zewnętrznym...»

  wczoraj wpis
  Re: Platforma Przemysłu Przyszłości
  na forum
  Aquanet

 • Oleg3 . Bardzo się wygłupiłeś , tym wpisem. O czym ty piszesz? Czytasz pierwsze zdanie i .....o c e n i a s z mnie, żem jest dureń ?? Przecież w tym art. nie ma nic z tego co piszesz... jest natomiast mowa o nowych programach nauczania (w tym historii) , o niebezpiecznych zmianach w programach szkolnych, o próbie przebudowy młodych Polaków na narodowców a Polski na zapyziałą .
  Pomijasz treść niezwykle ważnego społecznego problemu Co mogę ci...»

  wczoraj wpis
  Re: Mniej czytaj, a zaoszczędzony czas przeznacz
  na forum
  Aquanet
 • babaobaba napisał:
  > Ciekawe jaki poziom osiągnęły by Niemcy pod twoim światłym kierownictwem. Nie rozumiem też ludzi takich jak ty, który bez zrozumienia podchodzą do postępowania Niemców wobec denazyfikacji. Tam wciąż żyją ludzie umoczeni w najbardziej okrutne zbrodnie. Chciałbyś wyhodować nowe pokolenie nazi?

  Rośnie nowa siła polityczna. Wesprze JK-ego jego wizję IV RP - mocarstwowej, monarchistycznej, narodowej, wolnej (?) k...»

  wczoraj wpis
  Re: Terror w IV Rzeszy
  na forum
  Aquanet
 • " Obserwujemy niepokojący proces oderwania historii od wiedzy na temat społeczeństwa..."
  "? Najważniejsze jest budowanie twardej wersji nacjonalistycznej tożsamości. Wpisuje się to w zapotrzebowanie polityczne na szeroką przebudowę świadomości historycznej Polaków. Widać brak krytycznej refleksji nad własnymi winami i przyzwolenie na niedomówienia. To celowe zapominanie szerszych zjawisk społecznych i niechcianych postaci. Eliminowanie polega na...»

  wczoraj wpis
  Wypaczanie historii, harakiri narodowe
  na forum
  Aquanet
 • Wyraził odczucia wielu Polaków, obudził społeczeństwo. Po rządzących natomiast, ten wielki krzyk, tragiczny protest i polityczna determinacja spłynęły jak woda po kaczce.
  Nigdy dotąd nie było takiej nieludzkiej bufonady i spokoju, takiej ciszy mediów rządowych, braku reakcji rządzących i znieczulicy, całkowitego braku zainteresowania losem rodziny poszkodowanego.

  ...»

  wczoraj wpis
  Wyraził odczucia wielu Polaków
  na forum
  "+/- 60" jesteśmy ,,,,,,,,
Dodaj