bianna avatar

bianna

Kobieta 38 lat, Bydgoszcz

O mnie

Błądzę gdzieś pomiędzy ziemią a piekłem próbując znaleźć drogę do nieba.

 • Jest z nami od 11 lat
 • 3 komentarze
 • 5946 postów
 • 901 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Przeszłam to 3 lata temu. Mieszkanie zostawiłam exowi - bank stwierdził, ze mam za niską zdolnosć kredytową. Szybko przejął, bo miał zdolność, ja dla banku byłam dodatkiem.
  Alimenty się nie wliczają - primo - zazwyczaj są wypłacane krócej niż trwa kredyt (brany w większości przypadków na 25-30 lat), secundo - często gęsto są tylko na papierze, a fizycznie nie do wyegzekwowania. Ale teraz za to banki są chętne wliczać 500+, zobaczymy jak będzie w ...»

  rok temu wpis
  Re: Kredyt Mieszkanie
  na forum
  Samodzielna mama
 • nie wiozł w foteliku to ma...

  2 lata temu wpis
  Przewoził fiatem uno trzy cielaki. Jak on to zrobił? 
 • Ja mam ustalony co drugi pełen weekend od pt g. 17 do nd g. 19 plus poniedziałek lub czwartek w zależnosci od tego czy był weekend taty od g. 17-20. Święta: lata parzyste ex, nieparzyste ja, urodziny też, dzień taty zawsze on, wakacje 2 tyg z nim. Ogólnie mam to dosć mocno sprecyzowane.

  2 lata temu wpis
  Re: jak macie ustalone kontakty ?
  na forum
  Samodzielna mama
 • Jestem samotną mamą. To tak na początek, by nadać obraz całej sprawie. Rok temu poznałam mężczyznę. Miły, inteligentny, wykształcony, ale od początku coś mi w tym wszystkim nie grało. Po dwóch miesiącach okazało się, że - jak on to określa "lubi sobie dziabnąć". Ale oczywiście, problemu z piciem nie ma. Pokazywał mi, że może nie pić przez miesiąc, po czym wpadał w ciąg i w tydzien nadrabiał zaległości. Sprzyja mu praca, dobrze zarabia, stać go na...»

  3 lata temu wpis
  Związek z alkoholikiem?
  na forum
  Uzależnienia
 • Taki był cel. Niesmacznie i niezdrowo, bo żółć się ze mnie wylewa i nadal mam kaca.
  Co zrobić, takich przyciągam, nie pytam o rozmiar, stronię od takich tematów, mam zupełnie inne priorytety.

  3 lata temu wpis
  Re: Chceta się pośmiać?
  na forum
  ;* Samotni? - łączmy się! ;-)
 • No tak, wyrozumiali panowie nie umiejący czytać.
  Opieka jest naprzemienna, ale tatuś nie kupuje dziecku kompletnie nic, jedyne koszty jakie ponosi to jedzenie, a że jest wegetarianinem to ogranicza się do bułek i jogurtów, bo dzieć wybredny - jaki to koszt? On nie kupuje słodyczy bo nie uznaje, nie zabiera dziecka nigdzie bo brak mu czasu, mała siedzi u niego w domu i ogląda bajki, bo tata zapracowany. Zabawek nie kupuje, bo jak twierdzi - jego ...»

  3 lata temu wpis
  Re: Gdy zaczynają się schody...
  na forum
  Samodzielna mama
 • A co tam, małe katharsis jeszcze nikomu nie zaszkodziło..... Samotna bywam, raz mniej, raz więcej, teraz akurat więcej to wam opowiem o mojej ścieżce kariery...
  Na jesieni stuknie dwa lata, jak powiedziałam dość, zabrałam dziecia i zaczęłam życie samotnej. Z racji obciążenia, korzystałam przede wszystkim z internetu jako formy rozrywki. Panów poznałam wielu, grubą książkę można by spisać, ale tak na szybko rachunek sumienia:
  1) pan nr 1: sentym...»

  3 lata temu wpis
  Chceta się pośmiać?
  na forum
  ;* Samotni? - łączmy się! ;-)
 • Rozstaliśmy się rok temu, nie byliśmy małżeństwem. Przez ten rok mieliśmy ustalone alimenty i kontakty "na gębę". Płacił, dziecko brał. Mimo to doszłam do wniosku, że jeszcze wiele lat przede mną (córka ma 3 lata), chcę mieć wszystko uregulowane formalnie. Złozyłam 3 pozwy: o uregulowanie kontaktów, ustalenie miejsca pobytu dziecka i alimenty. Wszystko zgodnie ze stanem obecnym, nie chcę więcej pieniędzy, innych kontaktów. Najbardziej rozjuszyły ...»

  3 lata temu wpis
  Gdy zaczynają się schody...
  na forum
  Samodzielna mama
 • Szukam noclegu dla dwóch osób w tym terminie albo Karwia albo Jastarnia. Proszę o info.

  3 lata temu wpis
  Jastarnia/Karwia 29.07-04.08 SZUKAM
  na forum
  Ogłoszenia krajowe
 • Od ponad roku sama wychowuję córkę. Z jej ojcem byliśmy dogadani co do kwoty alimentów, co do kontaktów. Nigdy nie byliśmy małżeństwem. Zdecydowałam się uregulować wszystko sądownie, gdyż w swietle prawa nie jestem samotną matką i np. w tym roku miałam trudnosci z udowodnieniem tego stanu np. w przedszkolu. Złożyłam trzy pozwy: o alimenty, uregulowanie kontaktów i ustalenie miejsca pobytu dziecka.
  Z ex dogadujemy się, nie ma między nami złych r...»

  3 lata temu wpis
  Wycofać pozwy...
  na forum
  Samodzielna mama
Dodaj