asiek25

Kobieta 47 lat, Szczecin

O mnie

Jak widać - pełen seksapil w połączeniu z dobrym sercem ;P

Hobby

Wóda i sex ;)
I jeszcze kocham przeklinać ;D

 • Jest z nami od 14 lat
 • 438 komentarzy
 • 8814 posty
 • 2332 odwiedziny profilu
Ostatnia aktywność
 • O ile dobrze pamiętam, to on się próbował zastrzelić z karabinu i chciał wymierzyć w pierś. Nic dziwnego, że mu nie wyszło, musiałby mieć ręce długie jak u goryla big_grinDD

  12 dni temu wpis
  Re: Mostowiakowie zawsze byli szurnięci ;)
  na forum
  Seriale
 • Znałam takiego faceta. Gdyby nie fakt, że tamten jest sam, pomyślałabym że piszesz właśnie o nim. Te same zachowania, ta sama niechęć do bliskiej relacji, ten sam despotyzm, nawet odzywki te same ("lubię jak się wkurzasz, to takie fajne").
  Wydaje mi się, że zachowanie Twojego męża wynika z jego gigantycznie niskiej samooceny. On się tak źle czuje sam ze sobą, że musi to odreagować na kimś innym. A kto się do tego lepiej nadaje, jak nie własna żon...»

  pół miesiąca temu wpis
  Re: Czy ciągnąć to dalej?
  na forum
  Życie rodzinne
 • Jeśli Zenon Łagoda nie był ojcem Michała Łagody, to oznacza, że Michał i Maryja nie są rodzeństwem przyrodnim. To zmienia postać rzeczy w odziedziczonym po "bracie" majątku. O ile dobrze pamiętam, Michał zostawił testament i wszystko zapisał Maryi. Zatem Maryja powinna teraz zapłacić podatek od spadku i wypłacić zachowek prawowitemu spadkobiercy, czyli Frankensztainowi jako biologicznemu ojcu zmarłego wink)

  pół miesiąca temu wpis
  Re: Łagoda powraca!
  na forum
  Seriale
 • Otóż to. Zenon Łagoda, zmarły dawno, dawno temu. Maryja i Michał Łagoda (też zmarły) byli rodzeństwem. Więc jaki nowy Łagoda??? Ale nie oglądałam wczorajszego odcinka i zwiastunów, więc może nie kumam o co chodzi. Muszę się wciągnąć. To nieprawdopodobne, że wystarczy przegapić jeden odcinek i tak się człowiek gubi w zawiłościach serialu wink))

  pół miesiąca temu wpis
  Re: Łagoda powraca!
  na forum
  Seriale
 • Ślubu zorganizowanego w takim pośpiechu to chyba jeszcze nigdy nie przeżyliśmy smile) I nic, absolutnie nic nie stanęło młodym na przeszkodzie! Sukienkę ogarnął Robin, ok, w to mogę jeszcze nawet uwierzyć. Trafił z fasonem, trafił z rozmiarem. Zuch chłopak. Jak rozumiem, grabiński ksiądz ma tak niewiele obrządków, że i ślub dało się ogarnąć od ręki. Ale że bez zapowiedzi??? Chciałabym również poznać tajemniczą grabińską fryzjerkę, która uczesała nap...»

  19 dni temu wpis
  Ach, co to był za ślub!!
  na forum
  Seriale
 • Oj, działo się wczoraj, działo big_grin
  Cudownie wredny i złośliwy Jamochłon wciąż próbuje udupić Indianina. Nie bardzo wiem po co - przecież pokonany Indianin stanowi większe zagrożenie, bo jeszcze gotów przylecieć po pomoc do Dochtorka. Ale na szczęście Indianin się nie poddaje, rękawicę podniósł i mam nadzieję, że przez to będzie więcej Jamochłona na ekranie, bo wnosi ona przynajmniej jakieś życie do tych miłosnych indiańskich mdłości.
  Obśliniony wą...»

  25 dni temu wpis
  Re: M jak Miłość - lista absurdów part IV
  na forum
  Seriale
 • Np. na Zalukaj.
  Ostatnio obejrzałam.

  30 dni temu wpis
  Re: Wataha
  na forum
  Seriale
 • latarnik88 napisała:

  > To , że Kisielowa lubi się pokazać , ubrać , wyjść do ludzi , to nic złego , go
  > rzej , że niby taka cwana baba , gania przestępców ,
  > a dała się nabrać temu oszustowi , podstarzałemu lowelasowi , Piruetowi.

  Ale w prawdziwym życiu sporo jest takich kobiet. Silne, pewne siebie, świetnie dające sobie same radę w życiu, ale złaknione miłości i mężczyzny, kompletnie tumanieją na punkcie pierwszego lepsze...»

  1 miesiąc temu wpis
  Re: M jak Miłość - lista absurdów part IV
  na forum
  Seriale
 • Mnie też wczorajszy odcinek wzruszył. I piosenka Grechuty "Ocalić od zapomnienia" wspaniale dobrana...

  1 miesiąc temu wpis
  Re: M jak Miłość - lista absurdów part IV
  na forum
  Seriale
 • naturally_soft napisała:

  Nindża w aktorskim fachu raczej się nie kształci. W tabloidach wyznała, że ma dość aktorstwa i dlatego odchodzi z MjM. Skoro pojawiają się jej zdjęcia w sukni ślubnej, to zapewne jednak wezmą z Robinem ślub i wspólnie znikną z serialu w bieszczadzkich lasach.
  Co do Kamizeli, to również protestuję przeciwko jej zniknięciu bądź ograniczeniu roli w serialu, jak zapowiadano. Uważam, że po przeżyciu żałoby po Lucku, wspó...»

  1 miesiąc temu wpis
  Re: M jak Miłość - lista absurdów part IV
  na forum
  Seriale
Dodaj