apolonski avatar

apolonski

Mężczyzna 47 lat, Warszawa

O mnie

nic

 • Jest z nami od 7 lat
 • 0 komentarzy
 • 30 postów
 • 332 odwiedziny profilu
Ostatnia aktywność
 • Byłem w zeszłym roku w Wisełce, mają oprócz normalnego pensjkonatu domki holenderskie. Naprawdę urokliwe miejsce nieskażone jeszcze komercją magnolia.wiselka.pl do tego czysta woda szeroka plaża, z jednej strony jezioro z drugiej Bałtyk... po prostu bajka wink

  9 miesięcy temu wpis
  Re: Domek da dwóch osób
  na forum
  Morze
 • Tylko polskie morze smile W zeszłym roku w Wisełce, urokliwe miejsce nieskażone jeszcze komercją magnolia.wiselka.pl do tego czysta woda szeroka plaża, z jednej strony jezioro z drugiej Bałtyk... po prostu bajka wink

  9 miesięcy temu wpis
  Re: wakacje nad morzem gdzie?
  na forum
  Morze
 • Po co liczyć ludzi? Ja na Airshow byłem w niedzielę, tak jak co 2 lata od samego początku. Raz byłem nawet dwa razy. Za każdym razem niepowtarzalnie, za każdym nieco inaczej. W tym roku wyszło tak jak wszyscy którzy byli widzieli - całkiem dobrze, a malkontenci niech sobie liczą, (w TV bo na pokazach na pewno nie byli) a nawet płaczą. Kto chce zobaczyć jak było: ...»

  2 lata temu wpis
  Re: Air Show 2015 - totalna klapa!
  na forum
  Radom
 • Alternatywą dla typowego biura rachunkowego może być internetowe, warto sprawdzić choćby ifirma.pl by mieć jakieś zdanie w tej dziedzinie. Gdy ktoś to wszystko ogarnia to może być, jeśli mniej i woli być prowadzony za rączkę, to oferta stacjonarnego biura rachunkowego, gdzie można przyjść osobiście, dokładnie opowiedzieć co i jak, będzie nie do zastąpienia. Ja od lat korzystam z usług biura Dos w...»

  4 lata temu wpis
  Re: polecane biuro rachunkowe
  na forum
  Katowice
 • Oprócz tradycyjnych biur rachunkowych, funkcjonują całkiem dobrze sprawdzające się (użytkownicy chwalą) e-biura rachunkowe, jak choćby i-firma czy taxxo. Ja jednak korzystam z usług tradycyjnego biura rachunkowego dos.radom.pl/index0b30.html?id=2 te bo wolę jeśli firma wszystko zrobi za mnie, a w e-biurze jednak coś samemu trzeba zrobić. Do tradycyjnego idę z pli...»

  4 lata temu wpis
  Re: Dobre biuro rachunkowe
  na forum
  Dąbrowa Górnicza
 • Ja tam korzystam z usług tradycyjnego biura rachunkowego dos.radom.pl/indexd708.html?id=3 te wszelkie nowoczene e-biura ( takie jak taxxo wspomniane wcześniej przez kogoś ) może są i dobre jeśli ktoś w miarę dobrze się na tym zna. Wolę gdy ktoś wszystko zrobi za mnie , pójdzie osobiście czasem do urzędu, bo pomysły urzędników bywają bardzo różne, inne niż to co ś...»

  4 lata temu wpis
  Re: Biuro Camelot ul. Modlińska 175A
  na forum
  Biznes i prawo
 • Ja tam korzystam z usług tradycyjnego biura rachunkowego dos.radom.pl te wszelkie nowoczesne e-biura ( takie jak taxxo właśnie ) może są i dobre jeśli ktoś jest bardzo kumaty. Wolę gdy ktoś wszystko zrobi za mnie prowadząc za rączkę, te wszystkie vaty, pity, pójdzie za mnie do urzędu, bo pomysły urzędników są bardzo różne, czasami odbiegające od tego co ściśle określone w programach. Jak ktoś mieszka w małym mieście, to dodatkowo okaże się, że koszt obsługi nie jest większy w tradycyjnym niż w e-biurze, co chyba jest największą zaletą tego ostatniego.
  ...»

  4 lata temu wpis
  Re: Biuro rachunkowe z platformą Taxxo
  na forum
  e-Biznes
 • W ramach akcji Polska Biega, imprezę środowiskową, połączoną z biegiem, zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa w Cerekwi. Udział wzięła spora grupa biegaczy z Radomia. Mimo nieprzerwanie padającego deszczu, humory dopisywały, odbyły sie wszystkie zaplanowane biegi. Zdjęcia i film tutaj: facebook.com/cerekiewbiega zachęcam też do odwiedzin bloga ...»

  4 lata temu wpis
  "Polska Biega". Trasę pokonali z olimpijczykami
  na forum
  Radom
 • Ja mam doskonały sposób na odchudzanie, w moim przypadku sprawdził się znakomicie, mało tego teraz mogę jeść co chcę obżeram się wręcz lodami, i nic. Ten sposób to po prostu bieganie. Muszę opisać to dokładniej na mojej stronce o tym biegiem.radom.pl/o-mnie/ ale generalnie najważniejsza jest systematyczność, biegamy (po jakiejś początkowej adaptacji) godzinę dziennie (lu...»

  4 lata temu wpis
  Re: Jak odchudzić męża i siebie?
  na forum
  emama
 • Generalnie nie pochwalam takiego sposobu, teraz byle sklep z odkurzaczami ma po tysiąc "fanów", a prawdziwa realna firma starająca się zrobić to w bardziej uczciwie góra 100, za to prawdziwych i lojalnych, chętnych do zostawienia kilkudziesięciu zł w firmie, nie tak jak żebrający po kilka groszy pseudo fani klikający lubie. W Radomiu jest przynajmniej kilka dużych firm, które podejrzanie dużo takich "fanów" mają. Znam takie które jeszcze nie działają, otwarcie za miesiąc a fanów już 500. Wszystko przez zarabiających na lajkach....

  Jednak choć nie pochwalam, rozumiem, i podpowiem co zrobić, żeby zmienić ten adres ip. Można oczywiście korzystać z bramek proxy, (na fejsie jednak to niekoniecznie zadziała) ale prostszym sposobem jest korzystanie z mobilnego internetu (modemu). Każde wsadzenie takiego w gniazdo usb i połączenie, łączy cię przy użyciu innego adresu ip. Wystarczy więc po każdym "lajknięciu" wyjąć na chwilę modem i włożyć z powrotem i już znowu możesz lajkować. Jak nie masz takiego neta, to nic nie szkodzi, warto sobie kupić taki na kartę, modem z drugiej ręki kupisz za coś koło 100zł, www.reklamyinternetowe.radom.pl/mobilny_internet.html kartę za 20 i możesz lajkować ile chcesz. Można użyć własnej karty, na której wcześniej wykupisz jakiś pakiet internetowy u operatora, doskonale zadziała to w modemie, nie musi to być telefon.. Poza tym taki modem zawsze się przyda, choćby na wakacje, w końcu starych telefonów w szufladzie człowiek ma nawet kilka, dlaczego nie mieć jeszcze modemu.
  ...»

  4 lata temu wpis
  Re: Zarabiaj na klikaniu Lubię to!
  na forum
  Zarabianie przez internet.
Dodaj