anik801

Kobieta 37 lat,

 • Jest z nami od 13 lat
 • 0 komentarzy
 • 6459 postów
 • 2503 odwiedziny profilu
Ostatnia aktywność
 • Moja koleżanka płaci dziecku za 5. Ja dawałam nagrodę za 6. Nie były to pieniądze. Za każdym razem było to coś innego. Raz lalka,a raz kino. Moja córka chciała też nagród za piątki,ale na to już się nie zgodziłam. Zresztą powoli muszę ją uświadomić,że uczy się dla siebie,a nie dla mnie. od września idzie do 4 klasy.
  --
  "Naga prawda edukuje prostytutkę!"

  4 lata temu wpis
  Re: Prezenty za oceny
  na forum
  Wychowanie w wierze
 • Zawsze byłam przekonana,że KK nakazuje w piątek(mam na myśli zwykłe piątki) post. Kilka dni temu koleżanka w pracy powiedziała mi,że przecież KK katolicki zniósł post w Wigilię i piątki(oprócz Wielkiego Piątku). O Wigilii słyszałam(choć ja dalej w Wigilie poszczę). Jak to jest z piątkiem?
  --
  "Naga prawda edukuje prostytutkę!"

  4 lata temu wpis
  post w piątek?
  na forum
  Wychowanie w wierze
 • U mnie woj.łódzkie etat to 25 godz.Ja akurat mam skończone również studia pedagogiczne,ale moja znajoma nie miała żadnego przygotowania pedagogicznego i pracowała u nas w szkole jako logopeda przez jakiś czas(na co dzień pracowała w szpitalu z osobami z afazją). Ja w tym roku szkolnym pracowałam w 2 szkołach(po 3 godz.tygodniowo). Warunki były zupełnie inne-w jednej szkole osobny gabinet,a w drugiej szukanie wolnej klasy. Od września zostaję tylk...»

  4 lata temu wpis
  Re: Praca w szkole
  na forum
  LOGOPEDIA
 • Nie rozumiem dlaczego po prostu nie udasz się do specjalisty? Na forum wątpię czy znajdziesz odpowiedź i porady. Wizytę u logopedy możesz mieć za darmo. Idź do lekarza pierwszego kontaktu i poproś o skierowanie,potem zapisz się do poradni. Logopeda musi zobaczyć jak układają się narządy artykulacyjne,usłyszeć jak to "F" brzmi. Naprawdę nie bój się wizyty u logopedy!
  --
  "Naga prawda edukuje prostytutkę!"

  4 lata temu wpis
  Re: Problem z wymową :(
  na forum
  LOGOPEDIA
 • Przez 3 noce i dni miałam niesamowite bóle nóg(ból od pasa do koniuszków palców). Jakby ktoś lał wrzątkiem i piłował. Do tego powiększone węzły chłonne i gorączka. Wzięłam antybiotyk. Nogi nadal bolą,ale jest to ból znośny. Węzły się powiększyły(cała szyja mnie boli) i na dole szyi wyszły 2 guzki. Dodam,że nogi bolą mnie od dawna(ale był to ból łagodny) i pomagały leki na reumatyzm. Dziś jest niedziela,więc do lekarza nie idę. Na pogotowiu trzeba...»

  4 lata temu wpis
  Co to może być?
  na forum
  Zdrowie
 • Dysleksję diagnozuję się u dzieci starszych. Nie jest prawdą,że opóźniony rozwój mowy= dysleksja. Moja córka do 3lat nie mówiła praktycznie nic. Potem "gadała" po swojemu. Dziś ma 10 lat i nigdy nie potrzebowała żadnej terapii. Mówi pięknie i nie ma dysleksji. W PPP można sprawdzić czy dziecko jest z ryzyka dysleksji,ale nie w wieku 6 lat.
  --
  "Naga prawda edukuje prostytutkę!"

  4 lata temu wpis
  Re: opóźniona mowa = dysklecja?
  na forum
  LOGOPEDIA
 • Ja pisałam w tej sprawie do firmy(chodzi o logopedię edusensus). Nie ma problemu z odsprzedaniem. Oto odpowiedź od nich
  "Witam serdecznie.
  To jest odpowiedź na zgłoszenie o numerze ID: SBTA-029291.
  Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Nasze wewnętrzne procedury wymagają, by w przypadku odsprzedaży programu koniecznie należy sporządzić na piśmie umowę sprzedaży/przekazania/darowizny, w której wymienione zostaną wszystkie elementy zestawu, tj....»

  4 lata temu wpis
  Re: sprzedam pakiet LOGOPEDIA + masa dodatków
  na forum
  LOGOPEDIA
 • Ja też pracuję w przedszkolu(jako nauczyciel) i mam drugą umowę jako logopeda. Przecież placówka wypisuje sama taką umowę. Powinnaś mieć płacone z pensum 3/25 Mam normalną umowę o pracę na czas określony- wygląda ona tak samo jak umowa o pracę w przedszkolu. Różnica jest tylko w miejscu stanowisko i w godzinach. W drugiej szkole mam na umowę zlecenie też 3/25. Jeszcze nie słyszałam,żeby pracownik pisał sobie umowę.
  --
  "Naga prawda edukuje pro...»

  4 lata temu wpis
  Re: umowa logopedy z placówką
  na forum
  LOGOPEDIA
 • Program można odsprzedać. Pisałam do firmy z pytaniem i np. logopedię edusensus można używaną odsprzedać. Sporządza się umowę do tego-oni już powiedzą co trzeba zrobić. Sama zastanawiam się nad kupnem używanego programu.
  --
  "Naga prawda edukuje prostytutkę!"

  4 lata temu wpis
  Re: jakie pomoce warto miec
  na forum
  LOGOPEDIA
 • Prywatny gabinet? Zaraz po studiach? Ja też niedawno skończyłam studia i kiedy rodzice pytają czy przyjmuję prywatnie odpowiadam "NIE" i na pewno jeszcze dłuuuugo nie(a raczej w ogóle). Na razie pracuję z dziećmi w 2 szkołach-inni logopedzi nie chcieli,bo zbyt mało płatne-troszkę ponad 200zł. miesięcznie(3 godz.w tygodniu). Ja stwierdziłam,że to dobry początek. Będąc na studiach zauważyłam,że sporo osób wybiera ten kierunek,bo są nastawieni na sz...»

  4 lata temu wpis
  Re: prośba do doświadczonych logopedów
  na forum
  LOGOPEDIA
Komentarze do profilu
edycia274 2007-10-16

Hej babo a spoko !!

dziubasekk 2007-09-27

jaki śliczny balonik ;) pozdrawiam bardzo, bardzo mocno :-)

demonsbaby 2007-09-06

pozdrowienia od żż i mamy Kuby ;)

net79 2007-05-11

Pozdrowionka od mamusi dwójki pomysłowych malców:)

madziaaaa 2006-12-12

Pozdrawiam małą dziewczynkę na zdjęciu i jej fajową mamę :))

delfina7 2006-11-10

Pozdrowienia dla fanki Lost:D

Dodaj