agnes3131 avatar

agnes3131

Kobieta Płock

 • Jest z nami od 13 lat
 • 5 komentarzy
 • 1493 posty
 • 1900 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 • Kościół przez tą religię w szkołach coraz bardziej odpycha młodych ludzi od wiary. Najbardziej nie lubiany przedmiot w szkole u mojego syna to właśnie religia. Pani Katechetka jest bardziej surowa od normalnych nauczycieli, dużo zadaje i jest to kolejny przedmiot do nauki,a nie przedmiot, który powinien przybliżac do religii. Kiedyś było zupełnie inaczej!

  2 lata temu wpis
  Hiszpanie kłócą się o lekcje religii w szkołach
 • Uważam, ze przede wszystkim trzeba zmienić podejście firmy Fortum do nowych, małych inwestycji, które zmniejszają emisję szkodliwych substancji z domków jednorodzinnych. 2 lata temu wprowadzaliśmy się na osiedle Wyszogrodzka i bardzo chcieliśmy przyłączyć dom do ich sieci. Namówililiśmy okolicznych sąsiadów, pisaliśmy pismo, chodziliśmy na spotkania z Fortum, który stwierdził w końcu, że dla nich to nie jest opłacalna inwestycja ( wiadomo lepiej ...»

  2 lata temu wpis
  Płock musi mniej dymić! Tylko wypełnij ankietę
 • Nareszcie! Super! Bardzo się cieszymy i w imieniu uczniów dziękujemy!

  2 lata temu wpis
  "Dwunastka" dostanie nowe boiska i miejsca parkingowe
 • Szkoda, że bardzo często gazeta informuje o tym co było- nie widziałam wcześniej informacji, że można się zapisywać do Uniwersytetu. Podobnie z różnymi ciekawymi wydarzeniami, często piszą jak coś już się odbyło, a nie, że będzie.

  4 lata temu wpis
 • Oczywiście najlepiej dość blisko morza,z łazienkami, 2 os. dorosłe i 7-latek. Ewentualnie inna miejscowość z atrakcjami dla dzieci i blisko z centralnej Polski wink Z góry dziękuję!

  4 lata temu wpis
  Poszukuję noclegu Karwia, Władysławowo 15-18.08?
  na forum
  Morze
 • Będziemy w miejscowości Santa Susanna, gdzie pojechać z synkiem, żeby zobaczyć coś ciekawego, a on żeby się nie nudził? 1 dzień chcę jechać do Barcelony- co tam zwiedzić z dzieckiem i czy lepiej samemu czy na wycieczkę zorganizowaną?

  4 lata temu wpis
  Costa Brava z 7-latkiem- co zwiedzać?
  na forum
  Podróże z dzieckiem
 • Hankam u mnie jest podobnie, nie chcę synowi robić rewolucji tuż przed zmianą szkoły. Znając charakter dyrektorki zaczęłam rozmowę delikatnie, z pytaniem jak zachowanie syna. Zaczęła, że nie jest źle, że nie chciałaby żeby w nowej szkole miał przypiętą "łatkę" łobuziaka, bo on lubi się wyróżniać zarówno w dobry sposób, jak i popisując sie przed kolagami i przeszkadzając. Że powiedziała mu, że nie może czytać książeczek, bo do szkoły przychodzi si...»

  4 lata temu wpis
  Re: Mojej córce też się to przydarzyło
  na forum
  Starsze dziecko
 • Nie chciałabym zabierać go teraz, kiedy zostały 3- 4 miesiące i będzie zmieniał szkołę i przystosowywał się do nowej klasy, a tu ma kolegów, których lubi. Są rodzice, którzy są zadowoleni z tej placówki i zostawiają tu dzieci dalej. Chodzi mi o tą konkretną sytuację z siniakami... co powiedzieć dyrektorce... nie udowodnię niczego, bo może być słowo dziecka przeciw jej i się wyprze... może powiem, ze nie powiedział, która to pani i że nie chciałab...»

  4 lata temu wpis
  Re: Jak zareagować na siniaki dziecka z zerówki??
  na forum
  Starsze dziecko
 • Syn chodzi do prywatnej zerówki Montessori. Dziś w kąpieli zauważyłam między ramieniem a łokciem siniaki- "odciśnięte palce" po jakimś mocnym uścisku. Zapytałam synka skąd się wzięły. Powiedział, że był za głośno w zerówce, jak siedzieli w kręgu i przyszła pani dyrektor i złapała go tak i posadziła za karę na krzesełko. Planuję jutro iść do niej na rozmowę jak będę odbierała syna. Jak według Was powinnam się zachować? W naszej rodzinie nie stosuj...»

  4 lata temu wpis
  Jak zareagować na siniaki dziecka z zerówki??
  na forum
  Starsze dziecko
 • Wydaje mi się, że w popołudniowej to już całkiem dziecko nie ma czasu dla siebie- bo to podobnie jak w ognisku muz. tylko 2 x dłuższe wizyty.

  4 lata temu wpis
  Re: Dlaczego wybraliście Szkołę Muzyczną??
  na forum
  Dzieciaki ze szkół muzycznych
Dodaj